Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Też jestem wiecznie zmęczona mąż mówi, że ja tylko jak wracam z pracy to idę prosto do łóżka. Dobrze też wiedzieć, że mam nie brać przed badaniem tabletki. Maskara vit. b6 też ja takich badań nie miałam. Brałam podczas stymulacji omega i vit 6 vit b12 vit e, d 3 ale później już nie było o tym mowy, więc teraz już nie biorę i nie wiem czy dobrze, czy źleRoksii
co do tsh to ja gdy miałam niby w normie czyli ok 3,30 czułam się strasznie byłam cały czas zmęczona i nic mi się nie chciało teraz mam euthyrox 50 i tsh 1.1 to jest ok. mi lekarz mówił że tsh należy dopiero badać po 4 tygodniach dopiero wtedy się unormuje po lekach i oczywiście krew na badania oddaje się bez porannej tabletki . w mojej klinice wit. B6 badali odrazu i to było pierwsze pytanie czy był dobry poziom po nieudanym transferze
Wlasnie rozmawiałam o tym z mężem i zdecydowaliśmy sie na in vitro. Teraz juz podejdziemy do iui, bo zaczęliśmy stymulacje, a potem jeśli sie da to in vitro. Czy jesli zaczniemy id pierwszego dnia nastepnego cyklu to da sie to wszystko w jednym cyklu ogarnac? Podpisanie umowy, stymulacje i transfer? Badania juz mamy, bo były potrzebne do iui.
Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Może głupie pytanie, ale co to jest krótki protokół?Zależy jaki protokół jeśli krótki to powinniście się wyrobić![]()
Tutaj pierwsze lepsze dwa artykuły:Nawet nie wiedziałam, że można zrobić badania na witaminę D3 na co dokładnie ona wpływa przed transferem i już w ciąży. Może też zrobię![]()
Same dobre wiadomości :-)Usg bez zmian nie jest gorzej czyli jest dobrze2 krok do przodu
![]()
09.03 kontrola przed transferemTrzymamy kciuki za same dobre wiadomości w czasie kontroli naszej tańcującej Ewunki!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami![]()
forum odczarowane
ciąg dalszy pozytywnych wiadomości
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą:*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo
08.02 - Ewunka - kontrola
09.02 - koniczyna82 - kontrola przed transferem
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
10.02 - kreatola - badania prenatalne 2
10.02 - sunrisea - wizyta przed podejściem
11.02 - Milagors - transfer
13.02 - Peeggy - wizyta kwalifikująca do criotransferu
13.02 - ambicja - badania prenatalne
14.02 - Pixie_Dixie - USG pęcherzykowe / serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę / badania prenatalne
17.02 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Usg bez zmian nie jest gorzej czyli jest dobrze2 krok do przodu
![]()