reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja w 7 tygodniu miałam krwawienie bo krwiak mi się opróżnił. A ty nie miałaś przypadkiem krwiaka!? Lekarz nic nie mówił!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Nie miałam krwiaka. Tłumaczył że to mogła pozostać krew implantacyjne ale przez tyle czasu? Miałam wcześniej dwa usg i nic takiego nie było.
Strasznie się boję
 
reklama
@Paulinka @Nulia i @froncia wpiszcie się proszę do kalendarza bo jak narazie świeci pustkami i nie będę miała czego wrzucać :-D
Kochana dziekuje ze zajmiesz sie kalendarzem:) mi dreamscometrue kiedys proponowala ale ja naprawde nie mam glowy do tego, ostatnio mam nieregularny tryb zycia i nie zawsze jestem, do tego moje dziwne hustawki nastroju... Super, ze jestes:):):)
 
Zaczęłam 7 tydzień wczoraj
Dzisiaj usg dzidziuś 10 mm i bijace serduszko ale po usg Zaczęłam dosyć mocny krwawić. Lekarz przepisał prolutex i kazał Leżeć
Czy ktoras z Was krwawila i mimo to było wszystko ok?
Dobrze, ze z malenstwem wszystko w porzadku! Lez, odpoczywaj i bedzie dobrze:)
 
Dziewczynki ja tez dzis po wizycie:) 9dc endo prawie 9mm, dostalam recepty na wszystkie leki te po transferze i czekam na tel z kliniki - po wynikach badan lekarz zdecyduje kiedy mam przyjechac na podanie ACCOFILU - pierwsza dawke dostane domacicznie a reszta podskornie. No i pewnie sie dowiem kiedy transfer i jak bede wiedziala to sie wpisze:) prawie umarlam jak mi w aptece baba zaspiewala 1300zl za leki..... do tego wizyta i badania 450... zyc nie umierac....
 
Czujemy się bardzo dobrze!!! Macica rośnie i ciągnie. Ale na początku bardzo źle się czułam. Miałam krwiaka do tego. I leżałam w szpitalu...
Na chwilę obecną mówimy do niego Kacperek ale to jeszcze nie przesądzone...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
To najważniejsze ze juz jest dobrze; ) niedługo chłopczyk będzie z wami ;) ja już się bardzo cieszę Ale w poniedZiałek to euforię dostanę; ) moje malutkie maleństwo niech sobie rośnie
 
Ja teraz w Czechach a dokładnie w Ostravie za Lutinus płaciłam 762 korony, wyszło gdzieś 130 zł opakowanie zależne od kursu. Wystarczyło zadzwonić do apteki zamówić a po 2 dniach było do odbioru z polską receptą. Jakby ktoś potrzebował Lutinus na już to jak już wcześniej pisałam mam na zbyciu opakowanie, bo mi się nie przyda.
Kochana wzielabym od Ciebie ten Lutinus jeśli masz na zbyciu ?
 
reklama
To najważniejsze ze juz jest dobrze; ) niedługo chłopczyk będzie z wami ;) ja już się bardzo cieszę Ale w poniedZiałek to euforię dostanę; ) moje malutkie maleństwo niech sobie rośnie
Niech rośnie Twoje maleństwo... zobaczysz jak to jest suuuuper,,,
Jeszcze 4 miesiące i 10 dni do terminu porodu synusia... już nie możemy się doczekać...
 
Do góry