reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dzieje się dużo dziś.

@jasani - udanego transferu!!! żeby to była TA blastka!!! Maleństwo, trzymaj się maminego brzuszka dzielnie
@gooossia17 - pięknych okrągłych jajec!!! Owocnego jajcobrania i miłych snów ;P
@Mruch - niech wszystko ładnie przygotowuje się na przyjęcie maleństwa!!!
@LIV 26 - pięknego podglądania
Pozno pisze ale kciuki caly czas zaciskalam
 
właśnie nic mnie nie boli i już mało co krwawie - wręcz tylko plamię dlatego to mnie dziwi... może stara faktycznie ma rację... zaraz mi łeb eksploduje od natłoku myśli. Może jak bede umierać to przynajmniej bez problemu mnie przyjmą :p
Albo weź to skierowanie, zajedź do szpitala a jak nie będą CIę chcieli przyjąć to niech to Ci dadzą na piśmie!! Badna dziadów. A mama Ci nic nie pomoże bo pisałaś że w służbie zdrowia pracuje
 
A powiedz mi proszę czy acard brałaś od początku cyklu czy dopiero po tranferze? I jakiej dawki ten Accard?
Brałam po transferze, mam mutacje heterozygotę MTHFR , w dawce 75 mg rano , a wieczorem clexane 0,4.
Wcześniej nie wolno , mogło to by być przyczyną krwawienia po punkcji.
 
Dziewczyny które z Was miały criotransfer trzydniowego zarodka i kiedy robiłyście sikańca bo tak myślę czy nie podjechać jeszcze teraz i jutro zrobić czy nic nie wyjdzie. Chcę zrobić przed betą żeby psychicznie się nastawić.

Ja robiłam 11dpt pierwszego sikańca a dopiero 13dpt robiłam betę hcg. Pewnie nie robiłabym wogole sikańca ale 10dpt popołudniu miałam dość mocne różowe plamienie...więc wydało mi się to dziwne i na następny dzień rano zrobiła test z moczu.
 
Ale Ona była w szpitalu. Wcześniej nawet w trzech

---25tc---
Dlatego czasami trzeba trochę posciemniac ze boli bardziej niż w rzeczywistości. Wtedy biorą na obserwacje. Ja gdybym się zgłosiła czy na sor czy że skierowaniem w takiej sytuacji a próbowali by mnie odesłać to bym się nie dała. Po prostu bym nie wyszła, urzadzilabym histerie i w miedzy czasie telefony do nfz, rzecznika praw pacjenta itd.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry