reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale fajnie ;) Skad masz takie mieszkanie? quwa wychodzi na to ze to ja tylko taka gola i wesola ;) Nie zrobilam kotlecikow bo u nas jest taki upal ze az skwierczy i mi sie nie chcialo - to Łukasz zamowil jedzonko. Ale pych sprobuje kiedys to zrobic: taki dosc spory kotlet mielony z brokulem, zaiwniety w nalesnik i polane serem pyyycchhhaaaaa
Mieszkanie mam po babci, więc mi się fuksło. Jak pójdzie to spłacę kredyt hipoteczny i jeszcze mi trochę zostanie 😊. Czekam na tych chętnych właśnie, są napaleni bo podbili poprzedniego chętnego o 10tys bez żadnego gadania 😱. Potem się odezwę bo siedzę kuwa w stresie, ja nie lubię takich spraw ogarniać 😱
 
Mieszkanie mam po babci, więc mi się fuksło. Jak pójdzie to spłacę kredyt hipoteczny i jeszcze mi trochę zostanie 😊. Czekam na tych chętnych właśnie, są napaleni bo podbili poprzedniego chętnego o 10tys bez żadnego gadania 😱. Potem się odezwę bo siedzę kuwa w stresie, ja nie lubię takich spraw ogarniać 😱
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ to teraz jeszcze tylko transfer ogarnieszi w wszystko sie bedzie układało 😘😘😘
 
@Ananasowa93 ananasku jak robisz ogorki malosolne? I jak sie robi ogorki konserwowe? Ja dwa lata temu zrobilam ogorki z kurkuma -polecam, z chilly, z musztarda, sałatke ogorkowa z cebulka i gorczyca - i Łukasz mi wtedy kupil 30 kg ogorkow z rynku - to myslalam ze go ubije ;) ale starczylo na dwa lata - najlepsze byly te z kurkuma - w tym roku tez zrobie... Ostatnio w srode Łukasz kupil ogorki konserwowe z KRAKUS i byly tak pyszzzzznnneeeeeeeeeee ze w tym roku na bank musze porobic - no bo kiszonki to standard ;) Sataram sie nie jesc takich gotowych kupnych bo one napewno maja sporo cukru ale raz nie zawsze ;) @Aaaanna zrobilam dzisiaj ta kawe po koreancku - mrozona bo u nas dzisiaj upal - tylko ja oczywiscie zrobilam bez cukru - ale powiem ci/napisze ze CZAD !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry