reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja historia tez pokazuje ze niska beta niczego nie przesadza.
Blastocysta z 6 doby 4bb
6 dpt 14
8dpt 30
11 dpt 120
13 dpt 330
16 dpt 800... i o dziwo była to wizyta pęcherzykowa i pęcherzyk z ciałkiem żółtym był już widoczny w macicy. 24 dpt beta 10 000 i był zarodek z serduszkiem.
Porównywałam się do tabelek, a przede wszystkim do wyników innych dziewczyn. Całe wykresy i wyliczenia robiłam czy jest szansa. Miałam nadzieje ale byłam przygotowana na najgorsze. Czekam na badania połówkowe bo wciąż boje się ze ta niska beta „gdzies wyjdzie”.
Ja w 6dpt (mrożonej 5dniowej blastki) miałam 7 a w 10dpt miałam tylko 39 serduszko było dopiero 32dpt później mały na usg był mniejszy o 5 dni niż przewidywał to termin transferu też całą ciążę się bałam że gdzies wyjdzie ta niska beta.... no i wyszła o czasie w terminie moj synek ktory ma juz 4 miesiace i ma sie bardzo dobrze a jak krzyczy to tak ze pol miasta go slyszy czyli pluca 10/10 😉 wiec sie nie zamartwiaj ciesz sie ciaza wszystko bedzie dobrze zobaczysz 😉 lekarz mi cały czas powtarzał że mam zapomnieć o tych betach że ciąża to nie matematyka i ze wiekszosc kobiet w ciazy nawet nie wie jakie ma wartosci bhcg bo ich zwyczajnie nie bada wiec glowa do gory i tylko pozytywne myslenie😉
 
reklama
hej dziewczyny potrzebuje porady, 7 z moich komorek zaplodnilo sie prawidlowo a 2 nie wykazuja oznak zaplodnienia ale beda je obserwowac, czy jest jeszcze szansa zeby sie zaplodnily czy trzeba na straty je spisac?
 
Moja historia tez pokazuje ze niska beta niczego nie przesadza.
Blastocysta z 6 doby 4bb
6 dpt 14
8dpt 30
11 dpt 120
13 dpt 330
16 dpt 800... i o dziwo była to wizyta pęcherzykowa i pęcherzyk z ciałkiem żółtym był już widoczny w macicy. 24 dpt beta 10 000 i był zarodek z serduszkiem.
Porównywałam się do tabelek, a przede wszystkim do wyników innych dziewczyn. Całe wykresy i wyliczenia robiłam czy jest szansa. Miałam nadzieje ale byłam przygotowana na najgorsze. Czekam na badania połówkowe bo wciąż boje się ze ta niska beta „gdzies wyjdzie”.
Nigdzie już nic nie wyjdzie. Moja córeczka z niskiej bety (11 dpt miałam betę 58) właśnie rozrabia w najlepsze 😂
 
Dzień dobry :) czy wiecie może jaka jest różnica miedzy acardem a clexane? Wydawało mi sie, że obydwa są na krzepliwość krwi, więc są heparyna (poprawcie mnie pls jeśli jestem w błędzie :p) ale acard to tabs za kilka zł a clexane to zastrzyk za miliony monet.
Inna sprawa że przy pierwszym transferze z clexane nam się udało (tylko do 7t ale still) a przy dwóch z acardzem beta nie przekracza 4. Może to być przypadek, bo teoretycznie nie mam problemów z krzepliwością krwi ale może, może ...
 
hej dziewczyny potrzebuje porady, 7 z moich komorek zaplodnilo sie prawidlowo a 2 nie wykazuja oznak zaplodnienia ale beda je obserwowac, czy jest jeszcze szansa zeby sie zaplodnily czy trzeba na straty je spisac?
Szansa jest zawsze dlatego chcą je jeszcze obserwować. Masz 7 zapłodnionych, więc uwierz mi że masz się z czego cieszyć. Trzymam ✊✊✊ żeby i te 2 ruszyły 😊
 
reklama
Szansa jest zawsze dlatego chcą je jeszcze obserwować. Masz 7 zapłodnionych, więc uwierz mi że masz się z czego cieszyć. Trzymam ✊✊✊ żeby i te 2 ruszyły 😊
dzieki bardzo, tak jestem wdziewczna ze 7 udall sie zaplodnic, u mnie jest tulko taki problel ze duzo zarodkow jest niepoprawnych genetycznie:( 3 naturalne straty na koncie
dzieli bardzo za otuche
trzymam kciuki zeby Twoja wizyta dobrze zeby poszla dzis
 
Do góry