reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja byłam pewna, że nosze chłopca a mam córcię 😂😂😂

Co do aktualnych przewidywań to się nad tym nie zastanawiamy. Serio jakoś nie 😂.
Nie mam żadnych typów ;) chciałbym chłopaka, skoro mam już córkę 😁 ale wiadomo, zdrówko najważniejsze 🤩.
W środę mam prenatalne, ale tam się nic a nic nie dowiem. Nawet gdyby było coś widać to mi nie powiedzą 😂.
A Ty kogo mi przewidujesz ? Ostatnio Ci wyszło 😂
Syn będzie! Do pary. A później 3 córki i 3 synów dla równowagi 😉😁
 
Dziewczyny dzwoniłam sama do kliniki.Niestety od wczoraj zarodek przestał się dzielić,nie ma co badać.Muszę się jednak pogodzić z losem.Będę wam nadal kibicować z całych sił.
Strasznie mi przykro, miałam ogromną nadzieję że jednak da rade 😭
Nawet nie wiem co powiedzieć, żadne słowa itak tu pocieszenia Ci nie dadzą.. 😞
Ale może to jeszcze nie koniec ? Może jednak AK albo AZ. Ochłonąć musisz i na spokojnie przedyskutować i pomyśleć co dalej możecie zrobić.
Mocno Cie przytulam 💚
 
Dziewczyny dzwoniłam sama do kliniki.Niestety od wczoraj zarodek przestał się dzielić,nie ma co badać.Muszę się jednak pogodzić z losem.Będę wam nadal kibicować z całych sił.
To taki moment , że człowiek chciałby coś mądrego powiedzieć , ale tu najzwyczajniej w świecie żadne słowa teraz nic nie dadzą ... przykro mi, i siły tak duzo przesyłam 😔🍀 wirtualne przytulanie 🫶🏽
 
Dziewczyny dzwoniłam sama do kliniki.Niestety od wczoraj zarodek przestał się dzielić,nie ma co badać.Muszę się jednak pogodzić z losem.Będę wam nadal kibicować z całych sił.
Tak mi przykro 😢 A klinika beznadziejna, powinni sami dziś zadzwonić. Nie poddawaj się. Próbujcie dalej naturalnie. Jajniki po biopsji się mobilizują. Koleżanka właśnie zaszła naturalnie po nieudanym ivf, a nasienie męża niby nie dawało im szans. Wszystko możliwe.
 
reklama
Dziewczyny mam do Was prośbę. Miałam za sobą 5 transferów a na stanie tylko 1 dziecko. Zostało mi kolejne 5 zarodków, ale próbuje na własną rękę odkryć przyczynę niepowodzeń. Moja klinika nie za bardzo przykłada się do zgłębienia diagnostyki (mieszkam za granica). Mam od polskiego ginekologa cały spis badań, które mogę zrobić ale kartka została w Polsce. I teraz pytanie do Was. Jakie badania polecacie zrobić poza tymi standardowymi? Miałam wymazy na bakterie, mycoplasme i ureaplasme i tam wszystko gra.
 
Do góry