reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juhasek, trzymam kciuki za wysoką betę, niech dni do niej szybko Ci miną :-):tak:

WRZESIEŃ



19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!
28: Juhasek87 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
reklama
Wiecie co, waham się strasznie z tą betą jutrzejszą. Z jednej strony jestem ciekawa, a z drugiej wierzę, że wszystko jest dobrze i nie muszę jej robić. Ech.....
 
Dorotko - trzymam mocno kciuki za Twój jutrzejszy transfer &&&&&&&& Ja jeszcze nie wiem kiedy mój transfer. Jutro o 10:00 mam skontaktować się z lekarzem, wtedy zdecyduje jak zarodki będą bardzo dobre to transfer w poniedziałek, a jak będzie miał jakieś wątpliwości to jutro.
 
Aaaa lisska super wiadomosci :-) ciesze się, że usłyszałaś serduszko Mamusiu :-D

Dorotka jutro kciuki mocno zaciśniete. O której transfer?

Asia_77 juz Ci jest lepiej teraz niż rano po wizycie?
 
reklama
Do góry