reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałam 3 dniowy, to moja pierwsza dodatnia beta ;-), w środe powtarzam, a myślałam że nic z tego a tu taka niaspodzianka. Możne jeszcze zrobie progresteron bo mam brązowe plamienie.
Dzięki za kciuki oby byśo dobrze :tak:
 
reklama
bubu trzymam kciuki, ja też miałam brązowe plamienie, ale było to prawdopodobnie plam. implantacyjne i lekarz wyjaśnił mi wtedy, że plamienie na czerwono może być groźne, ale brązowe nie.
 
Właśnie tak myślę że mam niski progresteron, a może wiecie jaki powinien być? Plamienie zaczęło się w dniu spodziewanej miesiączki.
Ewciahcg gratuluję, bedziesz jeszcze powtarzać bete? A badałaś progresteron?
Witam nowe staraczki.
 
andromeda5 do ktorego immunologa chodzisz??
bubu kciuki zacisniete za kolejne bety :)
ewcia gratuluje bety
 
Ostatnia edycja:
Andromeda zasugerowałam się tym że w Warszawie podchodzisz :) ja pochodziłam w invicie w Warszawie ale nie udało się. teraz startujemy w Novum w Wawie
 
reklama
Do góry