reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane właśnie dostałam odpowiedz na bocianie .....J. Szamatowicz stwierdził ,że mój przypadek można traktować jako jedną refundację leków ....czyli zostały mi jeszcze 2 :-) ale jutro i tak będę dzwonić do MZ dla pewności
 
Sham - do kogo w Novum chodzicie / idziecie?

U mnie do bani - im dalej w las (więcej badan) tym gorzej - i odebrałam dziś wyniki tarczycowe i przeciwciała ATG (393 przy normie do 115) :( Pozostałe wyniki tarczycowe OK. Spotkałyście się z czymś takim?
Przyznam szczerze, że takie duże przekroczenie normy mnie zmroziło....
 
Coleta, niestety te przeciwciala mogą oznaczać Hashimoto. Zapisz się do Endo i zrób ust tarczycy, a anty tpo robiłaś?
Andromeda, witaj, napiszesz mi dokładnie jak się nazywa u ciebie to badanie na nk? W necie znajduje różne nazwy a w rzadko którym labo to jest a zależy mi żeby zrobić....
 
No właśnie też to znalazłam ale nie bylam pewna, dzięki za potwierdzenie :) a wiesz może ile w invikcie czeka się na wyniki? Miałam dzwonić pytać ale praca się na mnie rzuciła i dziś o Bożym świecie zapomniałam....
 
Sykatynka, antyTPO i wsztstkie pozostale tarczycowe sa ok. Eh.... probuje zlapac jakas wizyte do endo.
Ciekawa jestem co ginka mi powie i czy/jak to wplynie na stymulacje.
 
reklama
sykatynka, na subpopulacje czekałam ostatnio jeden dzień. rano pobranie krwi, (max do 10 rano). a po godz. 13 miałam już wyniki, tylko ja wtedy poprosiłam o szybkie wyniki, tak normalnie to chyba kolejny dzień po badaniu.
 
Do góry