reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kate, my na razie jesteśmy w fazie planów, bo musimy zrobić mały remoncik i przemeblowanie, żeby maluch miał swój pokój, ale Koło naszej sypialni... Dom z działką już jest więc gniazdo spore, a na dodatek mamy jeszcze do urządzenia poddasze, gdzie jest dodatkowo 130 metrów, więc musimy mieć trojeczke maluchów bo jednemu będzie tam smutno :o
Ja mam jeszcze dylemat jak postępowac później z naszą samba, bo to jednak duży pies i jeszcze młody i musimy mądrze to rozwiązać, żeby nie była zazdrosna, ale i żeby miała jasne, że maluch jest jej "panem"...
 
reklama
witam, chyba dzis zlapal mnie juz stres i nerw i zastanawiam sie nad wykonaniem bety wczesniej jak dopiero na wizycie weryfikacyjnej...hm...jutro moj 8dpt dwóch zarodeczkow 1bb i 1 bc....zero odczuc dzis troche bola mnie jajniki ale to tak jak na okres i nic wiecej:no:
 
Daria, jeżeli się martwisz, zrób betę - jeżeli zarodki miały 5 dni, nawet dzisiaj możesz zrobić wynik;-)
 
Witam kochane :)
Wrocilam dzis rano i po nocnej podrozy poszlam jeszcze lulu :p
Bety kochana nawet niewiesz jak mi przykro, trzymalam za Ciebie kciuki cala para i myslalam o Tobie przez ten weekend i co przeczytam dzis :( Ale dzieki Bogu masz coreczke , sliczna zdrowa i masz juz dla kogo zyc, ona bedzie Ci dawac radosc kazdego dnia do konca zycia i to jest najwazniejsze.
Stacy Tobie z kolei szczere gratulacje :)
Ja za 2 godz usg i kolejny stresor czy wszystko dobrze i ile zarodeczkow jest.
Kiedy to wszystko sie skonczy :( Nie ma tyg zeby czegos sie czlowiek nie bal :(
 
Ostatnia edycja:
Edenlayn, pociesze cię, ze tak już będzie :o co wizyta i co usg to stresiorek :p
Hess, dzwonilas do invicty?
Daria, moje zdanie znasz :) ja bym robiła betę :)
 
reklama
Do góry