reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boah... nie wchodzic na forum 2 dni znaczy na 3 dzien 2 godziny siedziec i studiowac;-);-);-);-)

Gratuluje nowo zaciazonym,Sciskam Ole i ciesze sie z Marysi:-) cudowne imie ,to byl zawsze moj typ.

Sierpien miesiacem cudow,oby tak pozostalo:happy::happy::happy:
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje rady, idę na ślub i przyjęcie weselne, no i nie wiem ile dać w kopercie...??
Po pierwsze jest to w restauracji pod Wawą, nie ma autokaru zapewnionego, więc to dla nas to wycieczka na 35km. Po następne przyjęcie ma być do 24.00 maks, wiec to nie jest "wesele" no i jeszcze jedna rzecz nie mam kontaktu z tą rodziną. Co lepsze państwo młodzi na moje wesele nie przyszli...Nie wiem czy będzie jakaś orkiestra albo dj czy po prostu muzyka puszczana z grajka..:eek:
 
niebajka wiesz to Warszawa jest, wiec powinnam dać minimum 300zl - 400zl. A szczerze mówiąc tez dałabym 200zł no max 300zl.
 
Kate Warszawa czy Kozia Wólka nie ważne. Jeżeli nie utrzymujecie bardzo bliskiego kontaktu i jest to tak jak mówisz raczej przyjęcie to chyba bym została przy 200 zł. Ciekawi mnie tylko jedno, że skoro nie przyszli na Twoje wesele i nie utrzymują kontaktu to może tylko zaprosili Was tylko dlatego, że tak wypada. W takim przypadku nie miałabym skrupułów żeby dać te 200zł.
To jest oczywiście moje zdanie :-)

Najki????
 
Kate z tymi weselami to ciężka sprawa, zacząć trzeba od tego że jeżeli ktoś do mnie nie przyszedł na wesele to ja bym też nie poszła. Ja zawsze zwracam kwotę taką jak ktoś mu dał. Chyba że idę pierwsza to znaczenie ma czy znajomi czy rodzina itp. W Twojej sytuacji zostałabym przy 200 zł.

Najki - ????
 
Jesi, linka gratuluję! Trzymam kciuki za prawidłowy przyrost. Oby cały sierpień był tak owocny :)
Wpiszcie mnie prosze do kalendarza na 14 sierpnia wizyta przed stymulacja.
 
Kate wiesz, ze ludzie wcale nie daja duzo kasy do koperty? Mi sie tez wiele rzeczy wydawalo. Po czym uslyszalam, ze jako znajomi na weselu dalismy wiecej niz rodzina! A ja sie balam, czy nie za malo:| Rodzice panny mlodej ostatnio do koperty dali 500 pln, a do wesela grosza nie dolozyli! A wielcy z nich bogacze - peek and clopenburg i te drozsze polki. Takze przestalam sie przejmowac. Wydawaloby sie ze chrzestny z tysiaka tez powinien rzucic, a niekoniecznie tak jest... oj nie..
do tego mowisz, ze slabo sie trzymacie.. cos Ty;) ja bym sie nie przejmowala absolutnie!
 
No właśnie niebajko, po weselu brata oczy mi wyszły. Wydawać by się mogło że rodzina daje więcej, a tu zonk. No cóż. .. u nas standardem jest 600 zł do rodziny na wesele a 500 do znajomych. Wiadomo że im bliższa rodzina to więcej. Zresztą każdy da tyle ile może.
 
reklama
Stacy dokładnie. U nas tez 500 zl znajomi. No chyba, ze kogos naprawdę nie stac. Problem jest taki, ze Ci biedniejsi sobie czegis odmowia i wloza Ci do koperty nieraz wiecej niz Ci "ą", "ę" falszywe sknery...
 
Do góry