reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mmm gratulacje to teraz kciuki za podział komoreczek i transfer. Do mnie też dzwonił właśnie lekarz na tą chwile mam 7 komórek wszystkie dobrze sie dzielą w pn bede miec tel czy transfer o 13 czy wieczorem. Oby tylko komórki przetrwały dziewczyny trzymajcie kciuki. Kinga za mega wysoką bete nie stresuj się musi być dobrze ;)

kciuki zaciśnięte :)

skakaliśmy z mężem pod sufit
 
reklama
Kasik, sama nie wiem, kiedy to zleciało. A suwaczek mknie, jak szalony.
U Ciebie też tak niedługo będzie. I tez się będziesz dziwić, jak ten czas zasuwa.

Zuzia, acard, teoretycznie można brać do 36 tc.

Kinga, to w takim razie nie trzymam kciuków we wtorek, tylko w poniedziałek.

I niech Cię ręka Boska broni robić sikańca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie była jedna kreska przy trzeciej becie, która wynosiła 440. Jak dobrze, że mnie wcześniej nie kusiło, bo tylko niepotrzebnie bym się zestresowała. Do poniedziałku całkiem niedaleko. Czekaj cierpliwie.
 
Kinga czuje sie dobrze , leżę i to mnie dobija ale dla kruszynki zrobię wszystko nawet jak bym miała leżeć do końca. Od 3 dni mam znowu niewielkie brudzenia. Mam nadzieje ze to krwiak sie oczyszcza. Czekam do pon tak jak ty. Trzymam kciuki za wysoka bete&&&&
mmm, Majka kciuki za wasze maleństwa i przyszłe transfery.
 
Olusia, na pewno przeszły :tak:
Tylko wiesz, że potem Ty będziesz musiała się dzielić fluidkami. To taki fluidkowy łańcuszek, którego nie można przerwać :-D

Molla, a Ty gdzie się podziewasz????
Pojawiłaś się na ciężarówkach i zniknęłaś bez słowa. Co u Ciebie? Jak się czujesz?
 
Lawendowy_sen - poczekam i nie będę robić sikańca. Chociaż szczerze mówiąc dzisiaj coś mnie kłują jajniki ( chyba), a może to nerwy tylko. No i boję się mega, ze coś nie tak i nici będą. Nic to... oby do poniedziałku ... będzie wiadomo czy to będzie mój najpiękniejszy dzień czy wprost przeciwnie. Oby to pierwsze.

Jogo - to leż i się nie ruszaj jeżeli nie musisz. Najważniejszy jest teraz maluszek.
 
reklama
Do góry