reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam.
Kiedyś byłam aktywniejsza na forum, ale miałam sporą przerwę w procedurach:sorry:
Wracam i zaczynam kolejny raz. Wykorzystałam 3 próby rządowe , teraz program 2+1 w katowickim Gyncentrum.
Będzie długi protokół, dziś zaczynam antykoncpecję. Dr zaproponował PGD zarodków, na wizycie wstępnie sie zgodziliśmy ale teraz się waham. Naszym problemem jest moja endo( nie do końca potwierdzona), niskie AMH oraz bardzo słabe nasienie M. Mam 30 lat, M 6, kariotypy ok, histero ok. Zarodki były podawane w 2-3 dobie, pozostałe nie dotrwaly do blastuli. Boje sie PGD bo blastometr pobierają w 3 dobie i zarodki podawne sa w 5 a u mnie może się okazać że nie bedzie co transferować:-(

Czy któraż z was miałam PGD a jak tak to z jakiej przyczyny?
 
reklama
Gizas a ostatnio o Tobie myślałam. Gotadora miała badanie genetyczne zarodków i jest szczęsliwą mamą bliźniaków. Głowa do góry, w końcu musi się udać. Miałaś wcześniejsze próby z tym embiogelem?
 
Witam.
Kiedyś byłam aktywniejsza na forum, ale miałam sporą przerwę w procedurach:sorry:
Wracam i zaczynam kolejny raz. Wykorzystałam 3 próby rządowe , teraz program 2+1 w katowickim Gyncentrum.
Będzie długi protokół, dziś zaczynam antykoncpecję. Dr zaproponował PGD zarodków, na wizycie wstępnie sie zgodziliśmy ale teraz się waham. Naszym problemem jest moja endo( nie do końca potwierdzona), niskie AMH oraz bardzo słabe nasienie M. Mam 30 lat, M 6, kariotypy ok, histero ok. Zarodki były podawane w 2-3 dobie, pozostałe nie dotrwaly do blastuli. Boje sie PGD bo blastometr pobierają w 3 dobie i zarodki podawne sa w 5 a u mnie może się okazać że nie bedzie co transferować:-(

Czy któraż z was miałam PGD a jak tak to z jakiej przyczyny?

Kochana ja też jestem z gyncentrum :-)
 
Dorota to wszystko zalezy jaki lekarz bedzie mial sprzet i oko. Miałas dwudniowe zarodki czyli to tak jakby 21dpt blastki, wydaje mi sie ze już bedzie widoczny ale zalezy wlasnie jaki lekarz i sprzet. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:-)
 
Aisa79, super mamuśka, teraz nic tylko cieszyć się, życzę spokojnej i nudnej ciąży. Masz rację to moje dziecie jest bardzo leniwe, na pewno za tatusiem :tak:. Ja też już idę do endokrynologa, jutro, mam nadzieję że mnie przyjmie z tym moim tsh.

GizaS, super że wracacie do gry, ja Ciebie pamiętam i z wątku zakwalifikowanych też. Trzymam kciuki za udane podejście. :tak:


Dziękuję kochane, że wierzycie w mojego maluszka i trzymacie za niego kciuki, ja też w niego wierzę mimo że ma strasznie pod górkę, dzisiaj zrobiłam usg brzucha bo już dwa tygodnie się z nim męczę i wyszło że mam płyn w jamie otrzewnej wokół wątroby, ja się zastrzelę, prawdopodobnie to od hipreki. :eek:
 

PAŹDZIERNIK


09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta
09: Quinnie - scratching endo
09: Migotka25 - wizyta u endokrynologa

10: mizanka1 - wysoka beta !!
13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
13: mavi - wysoka beta !!
13: dorotav - wizyta pęcherzykowa
14: Ladygodiva - wysoka beta !!
15: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
17: Olusia - podglądanie bliźniaków
21: inka26 - immunolog

21: Aisa79 - podglądanie maluszka
23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
23: Anulla28 - wizyta kontrolna
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

05: Aisa79 - wizyta
u prowadzącego
Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer
 
reklama
Cześć dziewczyny.Nie dawno dzwonilam do kliniki i umawiałam się na hcg.Wyszło że najlepiej będzie jak nie pojadę w piątek tylko w poniedziałek bo po badaniu bedę miała od razu wizytę.Rozmawiałam z położną która wypytała mnie o mój ogólny stan- przypominam że jestem 9 dzień po transferze 2 zarodków. Zapytała czy bolą mnie piersi- ja na to że już nie bo do soboty mnie bolały.A ona na to że raczej to już PO.Do cholery jasnej po czym:angry:???Czy to oznacza że zarodki się nie przyjęły???:no:
 
Do góry