reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tola32 a powiedz mi na slasku robia to badanie metoda PCR? czy tylko we wrocku?
No jakoś nie zaglądałam na śląsk. To znalazłam w necie i pojechaliśmy do Wrocka.
We Wrocku "pakiet" był jakiś większy. A odległość mamy podobną czy do Wrocka czy do Katowic.
Chyba tez z 20 zł za pobranie płaciłam, ale w gratisie dostałam od tamtejszej ginki recepte na krem dowcipny bo coś tam zaczęło już się wydziewać. Także miło z jej str, jak usłyszała o in vitro to nie chciała kasy za recepte. A te 20 zł to już wczesniej płaciłam w labo.
 
Ostatnia edycja:
calineczkaa - boli Cię brzuch? Może to pęcherzyki rosną??

Właśnie dostałam maila z Invicty (tylko nie wiem po co, pewnie wysłane seryjnie):

"
Szanowni Państwo,
Klinika INVICTA w Warszawie zaprasza Pacjentów którzy chcą skorzystać z bezpłatnego Programu In Vitro, na konsultacje z prof. Krzysztofem Łukaszukiem, ekspertem w dziedzinie leczenia niepłodności.

Data konsultacji: Czwartek - 6 Listopada 2014.
Koszt konsultacji przed zgłoszeniem do Programu wynosi 140 zł. Dla Pacjentów, którzy przystąpią do kwalifikacji – wizyta jest bezpłatna. Liczba miejsc jest ograniczona.
Rejestracja wizyty:
T: 795 111 568
Infolinia: 58 58 58 801
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA"


Wizyta płatna 140 zł jakby co, pewnie dlatego, że sam profesor..... Ja płaciłam 120
;-)
 
calineczkaa - Ty robiłaś jakieś badania, oprócz tych co zlecił lekarz z Invicty? Jakieś dodatkowe, na wszelki wypadek czy coś? Ja zrobiłam tylko różyczkę, tokso i cytomeg. A tak to raczej nic nie trzeba, jak nie ma jakiś przesłanek, no nie? Muszę jutro Pałaszewskiego wypytać, jak mam teraz często badać tarczycę i co dokładnie, TSH, FT3,4 itd. Mam nadzieję, że się zainteresuje tematem.
 
DOROTKA tak bardzo mi przykro kochana :-* wiem, że żadne słowa Ci nie pomogą ale kochana mocno trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, ze zostaniesz mamusią i będziesz nosiła małego bąbla pod swoim serduszkiem, tulam Cię mocno :-*
 
Hess, ja nic nie płaciłam, bo tak jak Ty poszłam na wizytę prywatnie, tzn. znalazłam, że Pałaszewski przyjmuje w Multimedzie na Okopowej, a ja m.in i z tej placówki moge korzystać w ramach abonamentu firmowego z PZU. Tak więc, nic nie płaciłam:-)
Boli mnie podbrzusze i kręgosłup, czuję się tak jakbym zaraz miała dostać @.
 
calineczkaa - a widzisz, ja niestety nie mam żadnego abonamentu pracowego, bo nie pracuję, więc muszę płacić. Choć męża olśniło, że on u siebie w pracy może mnie wciągnąć do ubezpieczenia na jego warunkach, ale oczywiście trzeba płacić abonament 50 zł (w Lux Medzie). Więc tak zrobiliśmy, ale niestety będzie ważny od grudnia, bo zgłosiliśmy mnie po 20-tym dopiero, więc oni zanim tam poprzesyłają wszystko, zrobią itp. to będzie grudzień :/. A liczyłam, że tą cyto, tokso i różyczkę zrobię już w ramach abonamentu, ale plan się rypł :baffled:
 
reklama
Tych badań o których piszesz nie robiłam, bo stwierdziłam, że nie trzeba na tym etapie.
Hess, ja jakoś szczerze, to nie wierzę, że mi się uda. Serio. Mam jakieś takie podejście i przeczucie. Co nie znaczy, że nie chcę, aby się udało!.
Chcę się miło rozczarować:-)
 
Do góry