reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie, jeśli mam mieć punkcję w poniedziałek, to kiedy ostatni raz małż ma "uwolnić" żołnierzyki?;-)Dziś, czy jutro?Małż ma b.kiepskie nasionka.
 
reklama
Olusia ​co do tego wymazu to dzień cyklu nie ma znaczenia, może być po @ byle skończyła się na dobre . I nie można w trakcie owulacji , ponieważ jest za dużo śluzu.
 
a ja miałam mieć dzisiaj wizytę przed crio, którą odwołałam bo @ nie przyszedł, potem plamienia się rozkręciły, wiec jednak zmiana zdania telefon do kliniki i lecę na wizytę... ale to nie był okres;-( jest torbiel jak nie pęknie to crio zawieszone do odwołania;-(
 
Witajcie!! Pamiętacie mnie jeszcze?Dawno nie pisałam bo właściwie nie miałam o czym. Ale jutro mam wizytę i może zaczniemy 3 podejście
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewuszki:-)
Kate, a torbiel sama musi pęknąć?Nigdy nie miałam, więc nie wiem.
Wczoraj wieczorem miałam takie mdłości, że myślałam, że zwymiotuję na Pana w autobusie:-D
Dziś 7 DS. Dzisiaj będzie sexik, bo wczoraj Nam się nie chciało. Qurcze, mam nadzieję, że znajdzie się jakiś dobry pływak:-)
Hess, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i pisz co i jak!!!Pamiętaj, że czekam na relacje!!!:-)
 
reklama
Te niektóre suwaczki mnie przerażają i utwierdzają w przekonaniu, że ICSI jednak się nie udaje. Czemu tak się dzieje?Przecież wybierają najlepszego morfologicznie żołnierzyka, często pod kątem genetyki są one ok, bo piszecie, że w badaniach genetycznych nie wychodzą żadne nieprawidłowości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry