reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hey dziewczyny. Jak wiecie ja już jestem z moim wczesniaczkiem na świecie ale tak dopadła mnie chwila refleksji.

Pamiętam jak panikowalam nie dawno, że krwawie po pozytywnych testach, potem jakieś plamienia, potem bóle głowy, polipy... To wszystko poszło oczywiście już w nie pamięć...

Chciałam Wam wszystkim podziękować za Wasze serducho otwarte na każde marudzenie, za kopniaki w dupe że trzeba iść do przodu i za wsparcie, które jest tutaj niesamowite.

Jesteście wielkie! Nie będę Wam pisać, że walczcie bo warto bo to wiecie dobrze...
Wspierajcie się tak dalej i bądźcie dla siebie bo to jest na prawdę cudowne jak wiele zupełnie obcych sobie osób może stać się dla siebie na wzajem tak ważnymi.. .

Wierzę, że każda z Was będzie mamą i tego się trzymajmy. Ściskam mocno, mocno i trzymam kciuki za wszystkie razem i za każdą oddzielnie dodatkowo.

Sol [emoji274]
Gratulacje ! Niech się dzidzia zdrowo chowa [emoji3590]
 
No tak. Od jutra zaczynam odliczanie. Choć dzisiaj był ciężki dzień - to tak w skrócie - przy transferze komplikacje (lekarz męczył mnie 10 min) mało tego stanął nam samochód jakieś 2 km od domu (dobrze że to droga powrotna była, bo sprzęgło poszło), a jak nas teściu holował to jeszcze linka pękła! ... Po prostu dzień pełen emocji!!! Mam nadzieję, że mi ten dzisiejszy dzień za kilka dni wynagrodzi beta (Dziękuję @adunnnia90 :*)
Ja wierzę że jak są takie pechowe akcje to dobry znak [emoji8] trzynam kciuki [emoji110]
 
A badania masz na nfz? I leki tez z jakas mega refundacja? Bo ja za same leki do transferu zaplacilam 2300zl a jestem latwym przypadkiem a jak robilam crio to przed kosztowaly mnie 400zl a po transferze 800zl ale z zapasem na 1,5 miesiaca. A za badania to juz nie wspomne bo nie pamietam ale to byly kosmiczne ceny napewno ok 3 tys jak nie wiecej.
Ja tak samo, mialam refundację lekow, i dobrze sie stymulowalam i wydalam duzo więcej

A za same leki po transferze do testu zaplacilam 600zl na 8dni, a jak sie udalo to dalej to kontynuujemy [emoji85][emoji6]

Lacznie wyszlo nas ponad 15 tysiecy, mam wszysyko rozpisane na co ile poszlo...
 
A badania masz na nfz? I leki tez z jakas mega refundacja? Bo ja za same leki do transferu zaplacilam 2300zl a jestem latwym przypadkiem a jak robilam crio to przed kosztowaly mnie 400zl a po transferze 800zl ale z zapasem na 1,5 miesiaca. A za badania to juz nie wspomne bo nie pamietam ale to byly kosmiczne ceny napewno ok 3 tys jak nie wiecej.

Za leki do stymulacji w aptece pod klinika zaplacilam 400 pln (tzw. Ryczalt)
Potem cos dokupilam ale to nie bylo drogie (mala dawke ovaleap)
Do transferu tylko estrofem
Duphaston i ovitrelle i 2 wizyty z monitoringiem,
A i kazali mi powtorzyc 2 badania lacznie. Ale to wszystko juz wliczone.
Ja nie mam zadnych dodatkowych lekow wiec pewnie dlatego tyle...
Ogolnie widze ze nie naciagaja raczej... przynajmniej moj lekarz.

Czesc badan do IUI bylo robionych w medicover gdzie mam opieke, ale malo i one wygasly.
Reszta policzona do IUI byla. Teraz kazali mi cos dorobic tylko ale max 350 pln
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
MARZEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-03-16 Agonia777 wizyta przed transferem
2019-03-16 Pini88 transfer!!!
2019-03-18 Marzycielka7 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-03-19 Vinszka II weryfikacja (beta)!!!
2019-03-19 Ela86 usg III trymestru ❤️
2019-03-19 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-03-21 delfin79 badanie prenatalne ❤️
2019-03-21 Justyska13 wizyta kontrolna z wynikami
2019-03-22 Vinszka III weryfikacja (beta)!!!
2019-03-23 Dzoannna beta!!!
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-01 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-10 Kingul II prenatalne ❤️
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-04-23 dżoasia II prenatalne ❤️ ❤️
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Do góry