reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Murawa Kochana życzę Ci byś miała po dzisiejszym dniu tak piękne bezsenne noce jak Ja [emoji6] trzymam najmocniej kciuki jak mogę i cały czas Ci kibicuje ! To jest wasz dzień [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Dziękuję bardzo Kochana!!!
SIĘ zastanawiałam, gdzie znknęłaś????
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko Oki? :yes: :yes: :yes: buźka:-*
 
Dziękuję bardzo Kochana!!!
SIĘ zastanawiałam, gdzie znknęłaś????
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko Oki? :yes: :yes: :yes: buźka:-*

Szczerze 1,5 roczne dziecko i 32tc to nie jest dla Mnie duet idealny [emoji85] Chwilami patrzę w dowód żeby sobie przypomnieć kim jestem [emoji6][emoji6]Ciekawe kto będzie Ci robił transfer ... oni już się przenieśli czy dalej na starych śmieciach ,bo z tego co pamietam ten remont już trwa i trwa u nich ? Ja mam jeszcze dwójkę ale już raczej po nich nie wrócę i w sumie mecze się z decyzją czy zrobić już dawstwo czy przeczekac kilka lat a nóż widelec coś zmieni się w tym kraju ...
 
Szczerze 1,5 roczne dziecko i 32tc to nie jest dla Mnie duet idealny [emoji85] Chwilami patrzę w dowód żeby sobie przypomnieć kim jestem [emoji6][emoji6]Ciekawe kto będzie Ci robił transfer ... oni już się przenieśli czy dalej na starych śmieciach ,bo z tego co pamietam ten remont już trwa i trwa u nich ? Ja mam jeszcze dwójkę ale już raczej po nich nie wrócę i w sumie mecze się z decyzją czy zrobić już dawstwo czy przeczekac kilka lat a nóż widelec coś zmieni się w tym kraju ...
Nom trudna decyzja nie wiem czy zdecydowalabym się oddać to takie trudne.
 
@Marzycielka7 a jak dajesz radę z IO? Jak Twoja dieta? Mi w niedziele minie 3 miesiace odkad biorę lek. 1.5 miesiaca trzymalam sie wzorowo, od urlopu pozwalam sobie niestety;(

Na początku było bardziej restrykcyjnie
Ostatnio sobie trochę pofolgowałam ale muszę zacisnąć pasa i się za nią zabrać tak jak należy
Zbyt dużo stresu ostatnio w moim życiu i chyba dlatego [emoji20]
Ja mam za sobą prawie 2 i pół miesiąca
Jestem umówiona do poradni diabetologicznej na luty 2020 [emoji51]
 
reklama
Ja do 4dpt biere:3x1 nospa, 3x1 spasmoline, 2x1 relanium, 2xmagnez.


Jejciu a czemu tyle rozkurczowych ?? Takie s zalecenia lekarzy czy na własna rękę ?? Pytam dziewczyny , bo tu w Holandii nikt nic takiego nie sugeruje , nie mówi o tum żaden z moich lekarzy . A widzę ze wiele z Was zażywa po transferze takie leki
 
Do góry