reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez mam "ciekawy "tekst mojej siostry :
"Jakbyś chciała to juz byś dawno miała" ...
Wiec wychodzi na to,ze nie chce a in vitro z nudów robię:)
Ależ leniwców mamy na tym forum :)
Dziewczyny bierzmy sie w końcu za jakąś robotę i róbmy dzieci:)
O Zeusie 😂 co za diagnoza! Czyli wystarczy chciec? Kurde a ja glupia tyle szmalu na in vitro przepuscilam!
 
reklama
Objawy mogą świadczyć o ciąży lub okresie. Ból piersi masz od luteiny najprawdopodobniej bo za wczesnie zeby bolaly od bycia w ciąży. Niestety po punkcji i stymulacji rozne rzeczy mogą się dziać w naszym organizmie. U mnie takie bóle niestety oznaczaly porażkę ale wiekszosc dziewczyn ma takie przy implantacji i po bo macica się rozciąga. To trudne ale poataraj się czyms innym zająć i mysl pozytywnie bo jesli ci sie udalo to nie ma co stresować kropka ☺ trzymam kciuki 👍
Dzięki za odpowiedź. Okres powinien u mnie wystąpić za ok 6 dni, więc zaczęłam się zastanawiać wczoraj o co chodzi. Właśnie miałam zastrzyk z prolutex (mój mąż to świetna siostra) i myślałam że mi przeszło a tu dalej tak samo jak wczoraj dół brzucha i w krzyżu. Ale masz rację nie napalam się już.... Czekam dalej na wyrok ☹️
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-11-22 nadzieja xxx BETA❤✊
2019-11-25 Justi55 BETA❤✊
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-26 mary.m decyzja o transferze
2019-11-26 sandra777.12 wizyta przed transferem
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-11-28 Elizabeth68 USG❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu

@nadzieja xxx Dziś BETA❤✊❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-11-22 nadzieja xxx BETA❤✊
2019-11-25 Justi55 BETA❤✊
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-26 mary.m decyzja o transferze
2019-11-26 sandra777.12 wizyta przed transferem
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-11-28 Elizabeth68 USG❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu

@nadzieja xxx Dziś BETA❤✊❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków
Powodzenia @nadzieja
 
Dziewczyny czy po zakończonej stymulacji miałyście normalnie owulacje w pierwszym cyklu , czy organizm może trochę wariować ? Bo robie testy a owulacji brak ...... mam nadzieje, ze tylko ten pierwszy cykl taki dziwny ....
 
Dziewczyny pisze do was bo wy tu zorientowane odnośnie hormonów. Dostałam od lekarza luteine dopochwowo i boje się czy ona nie szkodzi na piersi. Mam torbiele pod kontrolą onkologa ale boję się że progesteron źle wpłynie na torbiele albo jeszcze jak się zrobi od niego jakieś nowe g.... O. Ginekolog go dał bo skraca się szyjka macicy. Dziekuje wam kochane z góry za odpowiedź
 
A miałaś histeroskopię? Warto to zrobić - ja jestem po 3 nieudanych transferach i będę miała histero i scratching endometrium w grudniu na NFZ.
Jak po tym zabiegu mi się nie uda zajść to uderzam do dr Paśnika badać immunologię
Nie miałam, poerwszy transfer. Podstawowe badania +kariotyp+pdg zarodka. Jak sobie załatwiłaś na nfz długo się czeka ?? Ciężki to zabieg ??
 
Dziewczyny pisze do was bo wy tu zorientowane odnośnie hormonów. Dostałam od lekarza luteine dopochwowo i boje się czy ona nie szkodzi na piersi. Mam torbiele pod kontrolą onkologa ale boję się że progesteron źle wpłynie na torbiele albo jeszcze jak się zrobi od niego jakieś nowe g.... O. Ginekolog go dał bo skraca się szyjka macicy. Dziekuje wam kochane z góry za odpowiedź
Napewno wpływa bo nawet w ulotce jest napisane, przy progesteronie każdego rodzaju. Mi po stymulacji cycki urosły.
 
Ja w sypialni mam całkowicie zaciemniające rolety a i tak rano widzę gdzie niegdzie jakieś światło - mam takie czarne gacie, których nie noszę, i często z rana śpię z nimi na głowie [emoji23] . Mąż ma ze mnie niezłą polewkę[emoji23]

Padłam i leje [emoji23][emoji23][emoji23] niezły patent . Ja nawet widzę światło z telefonu który leży ekranem na podłodze [emoji23] mój w szoku ze takie rzeczy mnie budzą
 
reklama
Dobrze ze wlasnie o tym wspomnialas, ze produkujemy nadliczbowa ilosc komorek. Ja tym razem chce isc dlugim protokolem zeby tych komorek bylo mniej a lepszej jakosci bo wczesniej mialam krotki, mialam ich duzo i spora ilosc za wczesnie popekala. Niby wiem co mam robic a tym razem sie chol...nie boje.
Dobry plan, rozmawialas o nim z lekarzem?
 
Do góry