reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ty to umiesz poruszyć moją czułą stronę... 😉 Dziękuję Ci za te słowa, naprawdę się wzruszyłam... 😘😘😘
Dużo zastanawiałam się nad sobą i nad nim. I w końcu dojrzałam do wniosku że czas zawalczyć o własne szczęście, a nie nasze... Czasem po prostu nie da się chcieć i walczyć za dwie osoby...
Oczywiscie,kiedys powiedziec stop! I zawalczyc o swoje szczescie,wiadomo ze kazdy kazdemu zyczy ,zeby zwiazek przetrwal,ale nie za cene tego ,zeby bic sie z gownem i w nim siedziec.I wierzyc ,ze na nim roze wyrosna.
Nigdy nie jest za pozno zamknac jedne drzwi i otworzyc drugie,tylko ten przeciag pomiedzy jest najgorszy. 😉
 
reklama
Jak juz bym chciala zeby moja niunia juz kopala,mam lozysko z przodu sciany-nie przodujace-i nawet jej ruchy czuje slabo i wtedy sie martwie😪

Spokojnie kochana, jeszcze będziesz miała dosyć tego kopania... Ja juz czasem,, krzyczę,, na Nią żeby przestała aż tak mocno kopać bo wstyd jak sie zwijam np w sklepie z bólu jak mnie kopnie w nerke i sie mnie ludzie pytaja czy wszystko ok 😁😁😁🤦‍♀️
 
Może jednostki bo to nawet nie był 1000 tylko 955 pg/ml. [emoji6] Nie znam się na tym al jak widziałam Wasze wysokie liczby to coś mi tu nie grało [emoji848]
Dziwne u Ciebie, ja mówię o tych samych jednostkach. Ciekawe... a może to jakaś pomyłka? Na 22 komórki to on mega niski. U mnie przy stymulacji przyrastał ok 1500 dziennie przy 150IU chyba, ze u Ciebie to początki stymulacji a potem duże dawki leków... i rósł Ci estradiol bo komórki dojrzewały. To tylko dywagacje :-) bo serio nie kumam:-)
 
Eh człowiek błądzi od ściany do ściany jak nie wie gdzie załatwić

rejestracja do ginekologa nfz w hu... nie odbiera wcale...
lekarz POZ odmówił wystawienie skeirowania na USG piersi... (bo to robi ginekolog do którego nie mogę się dodzwonić)
prawdopodobnie będzie punkcja cycola także znów oczekiwanie w tych pierdzielonych kolejkach bo jak patrzyłam na cenniki to ceny od 400 zł sie zaczynają za samą punkcje :D :D

zaczyna brakowac mi pomysłu do kogo uderzać...
 
reklama
Dziwne u Ciebie, ja mówię o tych samych jednostkach. Ciekawe... a może to jakaś pomyłka? Na 22 komórki to on mega niski. U mnie przy stymulacji przyrastał ok 1500 dziennie przy 150IU chyba, ze u Ciebie to początki stymulacji a potem duże dawki leków... i rósł Ci estradiol bo komórki dojrzewały. To tylko dywagacje :-) bo serio nie kumam:-)
Na 29 komorek kochana[emoji6] ja nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale ja byłam stymulowana z progesteronem i brałam najpierw 5 jednostek Rekovelle a po tygodniu zwiększyli mi na 10 wuec to były ciągle niskie dawki . Strasznie to skomplikowane [emoji1787]ale ważne, że efekt końcowy był ok pomijając moje samopoczucie[emoji6]
 
Do góry