reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na 29 komorek kochana[emoji6] ja nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale ja byłam stymulowana z progesteronem i brałam najpierw 5 jednostek Rekovelle a po tygodniu zwiększyli mi na 10 wuec to były ciągle niskie dawki . Strasznie to skomplikowane [emoji1787]ale ważne, że efekt końcowy był ok pomijając moje samopoczucie[emoji6]
Evela normalnie rozbiłaś bank z tyloma komórkami. Jeszcze nigdy nie słyszałam o takich ilościach bez hiperki 😲
Trzymam już kciukasy za przyszły transfer, musi być dobrze❤
 
reklama
Eh człowiek błądzi od ściany do ściany jak nie wie gdzie załatwić

rejestracja do ginekologa nfz w hu... nie odbiera wcale...
lekarz POZ odmówił wystawienie skeirowania na USG piersi... (bo to robi ginekolog do którego nie mogę się dodzwonić)
prawdopodobnie będzie punkcja cycola także znów oczekiwanie w tych pierdzielonych kolejkach bo jak patrzyłam na cenniki to ceny od 400 zł sie zaczynają za samą punkcje :D :D

zaczyna brakowac mi pomysłu do kogo uderzać...
Sprobuj znalezc maila do rejestracji na nfz w Twojej przychodni. W większości maja. Maja obowiazek odpisac wiec moze szybciej dostaniesz mailowo odpowiedz niz sie dodzwonisz ;) ja tak czesto robie jak chce isc na nfz. Zazwyczaj w ciagu 2 dni dostaje termin.
 
Na 29 komorek kochana[emoji6] ja nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale ja byłam stymulowana z progesteronem i brałam najpierw 5 jednostek Rekovelle a po tygodniu zwiększyli mi na 10 wuec to były ciągle niskie dawki . Strasznie to skomplikowane [emoji1787]ale ważne, że efekt końcowy był ok pomijając moje samopoczucie[emoji6]
Aaa to ty miałaś tez tę nową stymulację z progesteronem to pewnie to ma wpływ. Nie wpadłabym na to:-) a ponoć estradiol - wysoki poziom niszczy komórki. To może ta srymulacja jest taka super bo e2 jest niski. Czytałam, ze mniejszych dawek potrzeba leków tj. Menopur, ale żeby, aż tak to nie spodziewałam się:-) no i czegos nowego się dowiedziałam. A Ty chyba ta sama klinika co Ja? Tak mi się teraz przypomniało :-)
 
A jakie leki brałaś razem z tym? Ja mam jeszcze przepisany clexan i acard do tego
Acard i neoparin ale to chyba to co clexane poprostu heparyna. Prolutex Jeszcze i progesterony dopochwowo ale to już jak byłam w ciąży, u mnie było niskie allo 18 % i acofil pomógł aktualnie 16tc odstawiłam wszystko oprócz heparyny
 
Evela normalnie rozbiłaś bank z tyloma komórkami. Jeszcze nigdy nie słyszałam o takich ilościach bez hiperki [emoji44]
Trzymam już kciukasy za przyszły transfer, musi być dobrze[emoji173]
Wiesz co, nie było tak kolorowo po bo w szpitalu na 2 dni wylądowałam, w sumie nie wiem po co mnie zostawili ale chcieli mnie mieć pod obserwacja bo ja się baaaardzo źle czułam [emoji58] ale co nas nie zabije to nas wzmocni [emoji123][emoji6] a kciuki się bardzo przydadzą [emoji8] ciągle czekam na ten cholerny okres żeby ruszyć z badaniami[emoji2368]
 
Eh człowiek błądzi od ściany do ściany jak nie wie gdzie załatwić

rejestracja do ginekologa nfz w hu... nie odbiera wcale...
lekarz POZ odmówił wystawienie skeirowania na USG piersi... (bo to robi ginekolog do którego nie mogę się dodzwonić)
prawdopodobnie będzie punkcja cycola także znów oczekiwanie w tych pierdzielonych kolejkach bo jak patrzyłam na cenniki to ceny od 400 zł sie zaczynają za samą punkcje :D :D

zaczyna brakowac mi pomysłu do kogo uderzać...
Ja mialam ten sam Problem Z usg... Kiedyś przed corona lekarz rodzinny mógł wystawiać l4... Teraz nie może...(tak mi powoedzial mój rodzinny) A czemu 🤷‍♀️ ja w końcu poległam i poszlam Prywatnie. A z tą punkcja, to spokojnie może to być po prostu tłuszczak albo coś nie groźnego i zakończy się na samym usg. ✊✊✊✊✊🤗
 
Aaa to ty miałaś tez tę nową stymulację z progesteronem to pewnie to ma wpływ. Nie wpadłabym na to:-) a ponoć estradiol - wysoki poziom niszczy komórki. To może ta srymulacja jest taka super bo e2 jest niski. Czytałam, ze mniejszych dawek potrzeba leków tj. Menopur, ale żeby, aż tak to nie spodziewałam się:-) no i czegos nowego się dowiedziałam. A Ty chyba ta sama klinika co Ja? Tak mi się teraz przypomniało :-)
Ja się bardzo obawiałam tej stymulacji bo mało o niej wiedziałam, mało dr Google o niej pisze [emoji6] ja w Invicta kochana jestem. Prowadząca miałam w Słupsku (teraz zmieniam na Gdynię) a transfer Gdańsk.
 
Ja się bardzo obawiałam tej stymulacji bo mało o niej wiedziałam, mało dr Google o niej pisze [emoji6] ja w Invicta kochana jestem. Prowadząca miałam w Słupsku (teraz zmieniam na Gdynię) a transfer Gdańsk.
Ja tez w Invicta tylko Wawa, mi na ostatnie podejście proponowali tę stymulację, albo superstymulacje. W końcu zadecydowali, ze idziemy krótkim - bo syn jest tez z krótkiego. Ale zrobiliście sobie zapas tych komórek, aż 29 :-) piękna liczba.
 
reklama
Zadzwoniłam na dziada do swojego lekarza ginekologa-onkologa. Poradził mi dwie osoby, które bardzo dobrze wykonują USG piersi. A tam gdzie ja byłam zapisana - to delikatnie mówiąc odradzał mi robić :D Także może dobrze wyszło... że zadzwoniłam.

W razie czego mówi, żę wkręci mnie do szpitala.

Nie wiem jak mu się odwdziecze... Już tyle razy truje mu dupe a on mi pomaga (przyjmuje tylko prywatnie).


Sprobuj znalezc maila do rejestracji na nfz w Twojej przychodni. W większości maja. Maja obowiazek odpisac wiec moze szybciej dostaniesz mailowo odpowiedz niz sie dodzwonisz ;) ja tak czesto robie jak chce isc na nfz. Zazwyczaj w ciagu 2 dni dostaje termin.

Masakra z tym NFZ :D


Ja mialam ten sam Problem Z usg... Kiedyś przed corona lekarz rodzinny mógł wystawiać l4... Teraz nie może...(tak mi powoedzial mój rodzinny) A czemu 🤷‍♀️ ja w końcu poległam i poszlam Prywatnie. A z tą punkcja, to spokojnie może to być po prostu tłuszczak albo coś nie groźnego i zakończy się na samym usg. ✊✊✊✊✊🤗

tłuszczak też tak napier.... ostro?
 
Do góry