reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny,
Tak sobie teraz myślę, czy 15 jajeczek na pierwszym USG to nie za dużo? Jutro drugie USG, dawka leku została zmniejszona, ale ciągle myśli mi krążą wokół hiperstymulacji. Mam nadzieję, że ten lekarz wie co robi..
 
reklama
Dziewczyny,
Tak sobie teraz myślę, czy 15 jajeczek na pierwszym USG to nie za dużo? Jutro drugie USG, dawka leku została zmniejszona, ale ciągle myśli mi krążą wokół hiperstymulacji. Mam nadzieję, że ten lekarz wie co robi..

u kogo się leczysz? ja też miałam coś koło tego, było przy punkcji 22 kumulusy i nie miałam hiperki, nie stresuj sie :) po punkcji jedz dużo białka i pij sporo wody
 
ja miałam podwójną stymulację.... obie samym menopurem : pierwsza 2x300jm, 5x225j i gonapeptyl Daily 2amp. I z tego 3 komórki, zadnej blastki doszły do stadium moruli tylko, z drugiej 2x300jm, 6x225j i gonapeptyl 2amp. - 1 komórka i 1 zarodek.... Na mnie np. Podwójna przy amh 1.03 teraz A 1.24 w listopadzie nie zadziałała...[emoji17] w środę konsylium sie zbiera w naszej sprawie...
To Twoja pierwsza próba?? Mieliście wcześniej jakieś transfery??
Też się zastanawiam nad podwójną stymulacją. Mam jeszcze niższe AMH, miałam stymulację Menopurem 225j oraz Cetrotide, uzyskaliśmy 3 zarodki i jeden został zamrożony w 3 dobie, pozostałe 2 zatrzymały się w 2 dobie
 
U mnie cena jest 2 razy droższa[emoji3061]
Wiesz co, ja to juz pisalam i sie powtorze. Moim zdaniem u Ciebie najwiekszym problemem jest klinika. Naprawde. Wg mnie, jesli decydowalabys sie na kolejną stymulacje to naprawdę powinnas zmienic klinike. I wiem, latwo sie mowi, dojazdy i wogole. Ale nie wiem - jak przyjdzie co do czego to wymyślasz cos i bierzesz l4 na te 2 tyg stymulki i transferu i jak trzeba to jezdzisz. Bo wg mnie biorac pod uwage jakie byly efekty wczesniej, a co jest teraz i po tym ile masz badan i wogole, to po prostu potrzebujesz madrej glowy. I niestety wydaje mi sie, ze jestes za trudnym przypadkiem dla Twojej kliniki.
Skoro to ma byc ostatnia szansa, masz wydac sporo kasy to niech to bedzie u szpecow...
 
To Twoja pierwsza próba?? Mieliście wcześniej jakieś transfery??
Też się zastanawiam nad podwójną stymulacją. Mam jeszcze niższe AMH, miałam stymulację Menopurem 225j oraz Cetrotide, uzyskaliśmy 3 zarodki i jeden został zamrożony w 3 dobie, pozostałe 2 zatrzymały się w 2 dobie
żadnego transferu nie było, bo robimy pgs ze względu na chorobę genetyczną u meza... wiec były to moje pierwsze dwie stymulację i został z drugiej jeden zarodek 5bc zamrozony ale żeby dac do badania z 6-8 to chyba długa droga. Za każdą ilość z przedziału 1-8 - 15 tys.... wiec lepiej więcej miec ich więcej i większa szansa na zdrowe... Ale weź i weź miej tyle...
 
Wiesz co, ja to juz pisalam i sie powtorze. Moim zdaniem u Ciebie najwiekszym problemem jest klinika. Naprawde. Wg mnie, jesli decydowalabys sie na kolejną stymulacje to naprawdę powinnas zmienic klinike. I wiem, latwo sie mowi, dojazdy i wogole. Ale nie wiem - jak przyjdzie co do czego to wymyślasz cos i bierzesz l4 na te 2 tyg stymulki i transferu i jak trzeba to jezdzisz. Bo wg mnie biorac pod uwage jakie byly efekty wczesniej, a co jest teraz i po tym ile masz badan i wogole, to po prostu potrzebujesz madrej glowy. I niestety wydaje mi sie, ze jestes za trudnym przypadkiem dla Twojej kliniki.
Skoro to ma byc ostatnia szansa, masz wydac sporo kasy to niech to bedzie u szpecow...
@fredka84 a gdzie Ty się leczysz?
 
Nie ma co komentowac.Smutne to ze klinika kasuje dwa razy .Czyli to nie twoja droga.Moze i lepiej.
Nie ma co jeszcze tak daleko myslec ,jak z twojej stymulacji beda maluchy.❤🧡💛nawet w dwoch czy trzech jest potencjal.
Mozna jeszcze zawsze adoptowac zarodek prawda? To z kolei jest duuuzo tansze w PL. My myslelismy o tym bo przeciez u nas tez nie wiadomo o co chodzi i czy wywalenie kasy na KD cokolwiek da?? A tak przynajmniej bedzie mozna sprawdzic czy sie zaimplantuje AZ - tzn czy to kwestia naszego materialu jest czy tylko komorki. Bo tego nie wiadomo... ale moze u Fredzi inaczej?
 
Dziewczyny,
Tak sobie teraz myślę, czy 15 jajeczek na pierwszym USG to nie za dużo? Jutro drugie USG, dawka leku została zmniejszona, ale ciągle myśli mi krążą wokół hiperstymulacji. Mam nadzieję, że ten lekarz wie co robi..
Miałam pobranych 16 jajeczek i na bank była jakaś drobnica. Lekarze utrzymali dawkę, akurat byłam u dwóch różnych.
 
reklama
Rozmawiałam z moja panią dr z kliniki z Poznania. Potwierdziła wszystko to co lekarz tutaj. Dochodzi tylko kwestia tego ze nie jest to spowodowane infekcja ani niewydolnością szyjki. To kwestia tkanek. To tak jak niektórzy maja napięta a niektórzy luźna skore. Każda kolejna ciąża będzie z marszu obarczona ogromnym ryzykiem. Zaczynamy myśleć o wdrożeniu planu B : będziemy myśleć o adopcji. Teraz tylko kwestia aby to się jak najszybciej rozwiązało i żebym mogła się napić wina i odpocząć.
Co masz na myśli mówiąc kwestia tkanek?
 
Do góry