reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, ja mam dziś 8 dzień 5 dniowej blastki i bóle podbrzusza odczuwam codziennie, raz z prawej strony zakuje, raz z lewej, raz posrodku. Weź nospe, mi pomaga. A chociaż test sikany robiłaś? Jeśli nie, to idź jutro na betę i będziesz wszystko wiedzieć 😊 nie zakładaj od razu najgorszego!
Tak. Biorę nospę. I tak średnio pomaga. :/
Test miałam robić we wtorek. Ale może faktycznie jutro już zrobię betę, mam nadzieję że test będzie wiarygodny. Jutro będzie 12 dzień 3 dniowego zarodka. Wykonanie testu chciałam odwlec najdalej jak się da..

Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Cześć! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. To mój pierwszy post tutaj choć wątek ślędzę od dłuższego czasu. Muszę się wygadać.

Dziś jest mój 11 dzień po transferze 3 dniowego zarodka. Od wczoraj odczuwam bóle miesiączkowe (wczoraj jajniki mnie kłuły, dziś już mniej, tylko samo podbrzusze jak na okres). Wcześniej nie miałam żadnych objawów (zero bólu czy ciągnięcia w dole brzucha). Na upartego to z objawów kilka dni temu miałam przez 1-2 dni objawy grypopodobne (ogólne rozbicie, osłabienie, ból gardła ale możliwe że to przez Encorton i Accofil), ze dwa razy zdarzyły mi się też nocne poty. A tak poza tym to czasami nawet zapominałam o tym że jestem po transferze.

Powoli zaczynam godzić się z porażką. Ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Miałyście może pozytywna betę przy bólach jak na okres w 11-12 dniu po transferze? Niepokoją mnie te bóle w terminie nadchodzącej miesiączki. :(
Kurcze no niestety takie bóle są po udanym transferze jak i przy okresie,możesz zrobić jutro bete dla spokojności, ciężko tu coś wróżyć
 
Cześć! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. To mój pierwszy post tutaj choć wątek ślędzę od dłuższego czasu. Muszę się wygadać.

Dziś jest mój 11 dzień po transferze 3 dniowego zarodka. Od wczoraj odczuwam bóle miesiączkowe (wczoraj jajniki mnie kłuły, dziś już mniej, tylko samo podbrzusze jak na okres). Wcześniej nie miałam żadnych objawów (zero bólu czy ciągnięcia w dole brzucha). Na upartego to z objawów kilka dni temu miałam przez 1-2 dni objawy grypopodobne (ogólne rozbicie, osłabienie, ból gardła ale możliwe że to przez Encorton i Accofil), ze dwa razy zdarzyły mi się też nocne poty. A tak poza tym to czasami nawet zapominałam o tym że jestem po transferze.

Powoli zaczynam godzić się z porażką. Ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Miałyście może pozytywna betę przy bólach jak na okres w 11-12 dniu po transferze? Niepokoją mnie te bóle w terminie nadchodzącej miesiączki. :(
Cześć 😊
Z objawów nie wywróżysz czy się udalo, czy nie. Szczególnie na tym etapie. Nie ma co gdybać i się zamartwiać czy nakręcać. Idź na betę. Zmierz się z tym. Ja jestem team:nie czekam, sprawdzam😉 zawsze 6dpt blastki już pędziłam na betę. I jak miało coś być, to na tym etapie już było. Powodzenia!!! ✊✊✊
 
Cześć! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. To mój pierwszy post tutaj choć wątek ślędzę od dłuższego czasu. Muszę się wygadać.

Dziś jest mój 11 dzień po transferze 3 dniowego zarodka. Od wczoraj odczuwam bóle miesiączkowe (wczoraj jajniki mnie kłuły, dziś już mniej, tylko samo podbrzusze jak na okres). Wcześniej nie miałam żadnych objawów (zero bólu czy ciągnięcia w dole brzucha). Na upartego to z objawów kilka dni temu miałam przez 1-2 dni objawy grypopodobne (ogólne rozbicie, osłabienie, ból gardła ale możliwe że to przez Encorton i Accofil), ze dwa razy zdarzyły mi się też nocne poty. A tak poza tym to czasami nawet zapominałam o tym że jestem po transferze.

Powoli zaczynam godzić się z porażką. Ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Miałyście może pozytywna betę przy bólach jak na okres w 11-12 dniu po transferze? Niepokoją mnie te bóle w terminie nadchodzącej miesiączki. :(
Ja miałam takie bóle w 5 dzień po transferze. Miałam transferowane 5 dniowe blastki
 
Cześć! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. To mój pierwszy post tutaj choć wątek ślędzę od dłuższego czasu. Muszę się wygadać.

Dziś jest mój 11 dzień po transferze 3 dniowego zarodka. Od wczoraj odczuwam bóle miesiączkowe (wczoraj jajniki mnie kłuły, dziś już mniej, tylko samo podbrzusze jak na okres). Wcześniej nie miałam żadnych objawów (zero bólu czy ciągnięcia w dole brzucha). Na upartego to z objawów kilka dni temu miałam przez 1-2 dni objawy grypopodobne (ogólne rozbicie, osłabienie, ból gardła ale możliwe że to przez Encorton i Accofil), ze dwa razy zdarzyły mi się też nocne poty. A tak poza tym to czasami nawet zapominałam o tym że jestem po transferze.

Powoli zaczynam godzić się z porażką. Ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Miałyście może pozytywna betę przy bólach jak na okres w 11-12 dniu po transferze? Niepokoją mnie te bóle w terminie nadchodzącej miesiączki. :(
Witam.
Ja mialam transfer 3 dniowca tez.Jakos 4 dni po transferze w nocy dostalam tskuego bolu podbrzusza ze oblaly mnie zimne poty i nie moglam sie ruszyc.Pozniej tez mialam mega bole jak na okres.Balam sie porazki.A dzis moja corcia jest ze mna🙂Takze bole nie musza oznaczsc porazki
 
Hej dziewczyny,
2 dni temu odstawiłam leki progynova i cyclogest. Dzisiaj czuje się jakby mnie ktoś czymś w głowę trzasnął i mam uczucie, ze zaraz oszaleje. Boli mnie głowa, wróciło plamienie.
Jestem strasznie nerwowa, wszystko mnie drażni ktoś mi powie czy to normalne i jak długo ten stan może się utrzymywać?

@Hankaa i @Porazpierwszy jak się czujecie?
Staram się nie myśleć i żyć dalej…
 
Hej dziewczyny,
2 dni temu odstawiłam leki progynova i cyclogest. Dzisiaj czuje się jakby mnie ktoś czymś w głowę trzasnął i mam uczucie, ze zaraz oszaleje. Boli mnie głowa, wróciło plamienie.
Jestem strasznie nerwowa, wszystko mnie drażni ktoś mi powie czy to normalne i jak długo ten stan może się utrzymywać?

@Hankaa i @Porazpierwszy jak się czujecie?
Ogólnie mam bóle głowy i przy tym wzrost ciśnienia jak tylko się zmęcze. A mecze się od bardzo krótkiego spaceru lub jakiejkolwiek wykonywanej czynności. Boli mnie też często podbrzusze. Psychicznie kiepsko.
 
reklama
Do góry