reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

w pporządku :) w styczniu mam prenatalne ro odetchne z ulga. a ty?mialas juz usg? Jak sie czujesz?
Tak wlasnie udalo sie i jakis wolny termin w klinice wyskoczyl w czwartek - widac pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym;) czuje sie w miare ok, jedynie co to nudnosci, dziwny posmak w ustach i czasem nie wszystko moge zjesc;) ale nie narzekam :) za 16 dni kolejna wizyta :) takze mam nadzieje, ze wtedy bedzie serduszko ;) zobaczymy:)
 
reklama
Pamiętam, jak mój mąż nawet mówił że mogłabym choć raz sobie rzygnąć😜. My tak bardzo czekaliśmy na jakieś objawy, bo ta ciąża dla nas obojga to nadal jest taka nierealna❤️. Nawet żadnych zachcianek czy jakiegoś odrzucania od jedzenia, no nic. Może kilka razy miałam zaparcia, ale to przed ciążą też mi się często zdarzało 🤔
Byłam tydzień temu na wizycie to maluch ważył 1,5kg. Jest bardzo ruchliwy i strasznie lubię jak się kręci ❤️
Po świętach idę do szkoły rodzenia to może będę bardziej kumata i w końcu zakończę wyprawkę 😜
Im więcej słucham webinarow ,,zaufaj położnej,, tym bardziej czuję się nieprzygotowana🤦. Niektóre odcinki słucham po kilka razy bo nie mogę wszystkiego spamiętać 🤦. Te moje dziecko jak mnie zobaczy, takiego nieogara to spierdzieli mi ze szpitala 😂
Przypnij mu karteczkę z moim adresem do kocyka 🤣🤣
 
Dziewczyny może któraś z Was tutaj miała przygodę z krwiakiem w 14tc? Okazało się że jest dziadostwo 3,5x1cm.. jestem na oddziale w szpitalu mam tylko leżeć i czekać.. ale na co czekać, to ja nie mam pojęcia..
 
Dziewczyny może któraś z Was tutaj miała przygodę z krwiakiem w 14tc? Okazało się że jest dziadostwo 3,5x1cm.. jestem na oddziale w szpitalu mam tylko leżeć i czekać.. ale na co czekać, to ja nie mam pojęcia..
Ja też miałam,nawet 2, tylko mniejsze niż Ty, nie wiem dlaczego tyle dziewczyn ma to dziadostwo 🤷‍♀️ musiałam się oszczędzać, nie przemęczać, dużo leżeć, żeby się wchłonęły. Musisz dużo odpoczywać... Trzymaj się 😘
 
reklama
Do góry