reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie tak samo - takie mam zalecenia...

Dlatego narazie spokojnie sobie siedze. Sznurek do kaloryfera na mocny węzeł tylko na długość do lodówki nie dalej no i nic nie kusi - żadna apteka i labo :D

Dopiero 6dpt także luz...

jakies oznaki udannego transferu ? ja jestem 2dpt i juz mi glowa zyc nie daje podane 2 zarodki
to moj 5 transfer jak tu do 10dpt wytrzymac 🤔🤔🤔
 
reklama
Mam wynik beta negatywna… rozkręca się okres i ciesze się ze tak szybko przyszedł bo chce mieć to już za sobą. Troszkę przerwy na poprawę komórek potrzebuje jeśli macie sprawdzone przepisy to poproszę. I lecimy dalej z tematem 💪 nie poddam się tak łatwo… ahaaa i jeszcze jak byście mogły mi polecić specjalistę od endometriozy w Krakowie to była bym bardzo wdzięczna
 
Mam wynik beta negatywna… rozkręca się okres i ciesze się ze tak szybko przyszedł bo chce mieć to już za sobą. Troszkę przerwy na poprawę komórek potrzebuje jeśli macie sprawdzone przepisy to poproszę. I lecimy dalej z tematem 💪 nie poddam się tak łatwo… ahaaa i jeszcze jak byście mogły mi polecić specjalistę od endometriozy w Krakowie to była bym bardzo wdzięczna

Przykre... mimo wszystko...
Ciesze się, że jakoś próbujesz stanąć na kopytka i dalej walczyć. Super dzielna jesteś!
 
Przykre... mimo wszystko...
Ciesze się, że jakoś próbujesz stanąć na kopytka i dalej walczyć. Super dzielna jesteś!
dziękuje, wszystkie tu zgromadzone jesteśmy dzielne 💪❤️ inaczej by nas tu nie było 🫶
A ja z kazda kolejna procedura patrzę na to dużo chłodniej… nie chce tego uczucia ale chyba stwardła mi już dupka ale to tez jest potrzebne zeby nie zwariowac w tym wszystkim
 
Hej. My już po wizycie, na 90% mamy córeczkę, waży 148gram 🩷 Jak ostatnio była aktywna wieczorem, tak wizytę przespała 😁
kolejna wizyta to połówkowe 29.09
 

Załączniki

  • IMG_20230908_195357.jpg
    IMG_20230908_195357.jpg
    872,6 KB · Wyświetleń: 61
Dziewczyny wracam do gry,dziś zaczęłam stymulację i tak się zastanawiam,ile dni u was trwała stymulacja?mam niskie Amh,przy 1 stymulacji miałam chyba ok 12 dnia,w 2 stymulacji 15 dnia(nie robili w soboty punkcji),zastanawiam się czy mając końską dawkę 375 j-od 1 dnia czy będę mieć ok 12,13 dzień punkcję.ile u was trwała stymulacja?
 
reklama
Dziewczyny wracam do gry,dziś zaczęłam stymulację i tak się zastanawiam,ile dni u was trwała stymulacja?mam niskie Amh,przy 1 stymulacji miałam chyba ok 12 dnia,w 2 stymulacji 15 dnia(nie robili w soboty punkcji),zastanawiam się czy mając końską dawkę 375 j-od 1 dnia czy będę mieć ok 12,13 dzień punkcję.ile u was trwała stymulacja?
U mnie dość krótko, nie pamiętam już dokładnie, ale wydaje mi się, że ok 10 dni. A dokładnie nie pamiętam, mogło być też 12, ale naprawdę szybciutko to poszło. Myślę, że dlatego, że ja miałam mało komórek. Zaledwie dwie dojrzałe, drugą rzutem na taśmę.
 
Do góry