reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lolitka

od 12.03 biorę Gonapeptyl raz dziennie jedną całą ampułkę. od dzisiaj będzie to pół ampułki. od jutra biorę raz dziennie Gonal 75 jedną ampułkę i Pergoveris 150 jedną ampułkę. we wtorek do gina,.

no protokol masz normalny - dla mnie ten najlepiej dziala. U mnie nie ma Gonepaptylu, ale Suprefact. tez od rozpoczecia stymulki zmniejszali dawke o polowe. a stymulowac sie bedziesz dosc spora dawka FSH (z mala domieszka LH). Ty sie slabo stymulujesz?

a co do punkcji - to na 98% nie bedziesz miala 4 dni od wtorku. zeby tak sie stalo to bys musiala miec stymulke 6 dni a o tak krtokiej stymulce to ja w zyciu nie slyszalam
 
Ostatnia edycja:
lolitka200 brak slow zeby opisac co ty kobieto musialas przejsc...Widze,ze jestes silna babeczka,wiec napewno Ci sie w koncu uda.Zycze Ci tego z calego serducha :-)
Myszka28 maluszki juz w brzuszku,bardzo sie ciesze :tak:Teraz odpoczywaj mamuska,relaxuj sie i nic sie nie martw:-) Takie ladne zarodeczki napewno sie zadomowia :tak:
 
Lolitka a to nie liczy się jutrzejszy dzień jako pierwszy dzień stymulacji?? hmmmm nie rozumiem:( dla mnie od wtorku plus 4 dni to w sumie da nam 9 dni.

czarnykot a co u ciebie? testujesz?
 
Ostatnia edycja:
A u mnie dzis 10dpt.

Samopoczucie mialam dzis do kitu,mdlilo mnie od rana i robilo sie slabo:eek:Myslalam,ze zemdleje w pracy :zawstydzona/y: Ale sie udalo.Wytrwalam 8 godzin i szybko do domu. Czasami jajnik sie odezwal,czasami jakis skorcz.Syski tak jak do tej pory,duze,bolace i troche twardsze.Do tego ostatnio pisalam o tych zylach no i moj M potwierdzil,ze sa widoczne ;-) Jednak jeszcze nie mam zwidow hehe.Temperatura 37,1*. Czulam sie dzis jak na @,znalazlam malusienkie plamienie wczoraj i dzis,doslownie kropeczka w progesteronie,ktory ze mnie wylatuje :eek: Ogolnie...czuje sie wymietolona,zmeczona i zjechana na maksa. Do testowania jeszcze 4 dni....uffff.A moze skusze sie w niedziele ;-)
 
dorocica

No jutro 1szy dzien... zeby od wtorku za 4 dni byla punkcja to takby to wygladalo:
piatek - 1 dzien
sobota - 2 dzien
niedziela - 3 dzien
poniedzialek - 4 dzien
wtorek - 5 dzien
sroda - 6 dzien
czwartek - ovitrelle
piatek - nic
sobota - punkcja

czarnykot - a czego Ty ta tempke mierzysz. sie nie mierzy przy ivf, bo przyjmujesz progestron ktory ci tempke podbuja sztucznie wiec nie jest ona miarodajna. a tak wogole to co sie stalo z ta Twoja stymulacja z wrzesnia - cancel mialas bo jajka nie rosly? jestes w publicznym szpitalu? tam te lajzy lubia cancelowac to zarabiaja na tym kase
 
reklama
dorocica>>>>>>
Ja miałam długi protokół....czyli najpierw Marvelon przez miesiąc , potem zaraz Gonapeptyl przez 10 dni, usg i badanko hormonów i znów dalej Gonapeptyl przez 7 dni(do jutra)...i Gonal F w dawce 187,5 jednostek przez 6 dni///jutro wizyta i kolejne usg i badanie hormonów...ale nie wiem co dalej będzie:(przewidywany termin punkcji 30 marca...zobaxczymy...pojęcia nie mam co będzie////A leczę się w Provicie w Katowicach, oni teraz się Angelius nazywają....
 
Do góry