reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej!!! U mnie dziś 8 dpt i kurcze mimo całego mojego optymizmu czuję @ w pobliżu :wściekła/y: . Zero bólu jajników, a przecież miałam hiperkę i dr wyraźnie powiedział że jak maluchy się zagnieżdżą to hiper wróci ze zdwojoną siłą, a tu nic!!! Nawet cycki wróciły już do swojego dawnego rozmiaru i nie bolą :( . Oj,dalej nie dopuszczam do siebie myśli o przegranej, ale....
Nie wytrzymam jednak do poniedziałku. Jak myślicie, jak zrobię test w sobotę to już chyba powinien wyjść???

amalfi - a jakie wyniki ma twój M jeśli można zapytać? Może wcześniej pisałaś ale nie doczytałam:). Mój M ma poniżej miliona, więc tragedia ale lekarz przepisał clostilbegyt, polfilin prolongatum i proviron, do tego jakieś witaminki i wyniki poszybowały w górę. Co prawda nie jakaś straszna rewelacja, ale i ilość i ruchliwość się bardzo poprawiła i mogliśmy podejść do icsi a w poprzedniej klinice powiedzieli nam że nawet na in vitro nie mamy szans i mamy się nie łudzić. Zmieniliśmy klinikę i teraz już czekamy na wynik :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
amalfi nadchodzi wielka ilość FASOLEK :-)

asiekk weż sie i nie stresuj, ja już nie wiem co powinnam zapytać, zielono mi w głowie:(

Lolitka200 :-)

eweli1982 każda inaczej może przechodzić wgryzanko, poprostu cierpliwie czekaj a teścik.... ja tez bym na twoim miejscu nie wytrzymała i pewnie bym zrobiła,
 
Ostatnia edycja:
eweli1982 - trzymam kciuki i może jednak okaże się , że bedzie dobrze - czasem brak objawów a jest ciąża :) , możesz robic teścik ale tylko i wyłącznie betkę z krwi bo te sikańce nie są wiarygodne , Powodzenia :)
lolitka - o matko ! kochana jak strasznie , strasznie mi przykro :-( , ja byłam pewna , że zrobisz tak jak któraś dziewczyna napisała , że odezwiesz sie po I trymestrze żeby nie zapeszać i dlatego milczysz.... Tak mocno cie ściskam i współczuję tego co przeszłaś . Mam nadzieję , że nie straciłaś wiary - wiem , że to trudne i czasem brak sił ale nie poddawaj się ! Marzenia się spełniają tym którzy o nie walczą i ty własnie jesteś taką waleczną kobietką . Po tylu próbach sukces musi przyjść i tego z całego serca ci życzę !!!!
 
eweli
hiperka moze byc ale nie musi gdy jest ciaza. wiec na dwoje babka wrozyla i nie ma sie czym sugerowac. jak mialas blaste transferowana to mozesz w sobote testa siknac. jak 3 dniowe to czekaj do poniedzialku

ja bede teraz czatowac zeby kupic Menopur za mniej niz 100pln za fiolke. kasa mnie sie konczy wiec jak ktoras ma menopur jakis co juz nie zuzuje i moze sprzedac - dajcie znac na privie
 
mialas w takim razie 2 dniowe. sikaniec moze jeszcze nie wyjsc. czyli w wiekszosci przypadkow w 10dpt juz moze ale nie musi wyjsc. za duza niewiadoma, wiec sie lepiej nie stresowac. poczekaj do niedzieli chociaz
 
Hej dziewczynki....a ja na zastrzykach:)..Gonapeptyl dalej i GonalF....jutro mam wizytę i powiedzą pewnie kiedy punkcja...lekarz przewiduje na 30 marca.....A w ogóle możecie mi napisać jak ta punkcja przebiega???? Mam mieć narkozę ,ale jak Wy przechodziłyście/?? Bolało coś???
 
nic nie boli - zasypiasz i sie po 15 minutach budzisz ze spokonego snu. nawet nie bedziesz wiedziala ze jakas procedura sie odbyla
 
ptencer - mam do Ciebie pytanko jako znawczyni tematu;-)

Robiłam progesteron i wyniósł 60 ( 6 tydz. c ) 2 tyg wcześniej wynosił 77. Czy ten wynik jest dobry, bo troszkę spadł. Wieszcz coś na ten temat?

Inne kobitki też prosze o opinię:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry