reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gkvip2505 niestety nie mam eskimosków :( muszę przechodzić przez wszystko kolejny raz od samego początku !! broni nie składamy !! wierzymy teraz jeszcze mocniej że kolejnym razem MUSI się udać!!
to już będzie nasze 3 podejście!!
Chcę pół roku odpocząć - bez wizyt sprawdzania ( choć to będzie trudne bo torbiele mi się robią, co 2 miesiące i tak na kontrolę muszę pójść) Chcę się bawić i żyć!!
a po nowym roku zacząć zaprzestania szaleństwa i tak w marcu zacząć wszystko od nowa!!
chyba, że któregoś dnia się obudzimy i stwierdzimy że nie chcemy czekać :)
 
reklama
Hej kobietki mam do Was pytanko- Ile miałyści jajeczek i jakiej wielkości przed punkacją? Kiedy lekarz zadecydował że są dojrzałe?
Trochę się martwi bo byłam dziś na estradiolu i usg ( po 6 zastrzykach Gonalu F ) i jajeczek jest 6 w wielkosci od 10 do 12 mm czyli mało i małe;/ estradiol tez tylko 500;/ Sama nie wiem chyba to słaby wynik;/...
 
aknesis - masz dobry wynik. ja po 6 dniach to mialam estradiol 200:) ale powaznie mowie - ladna liczba jaka na 5 dzien i ladny estradiol.
i nie porownuj jakies wielkosci mial kto inny bo nie wiesz jaka metoda ty masz mierzone jajka, a jaka ktos inny (bo sa rozne metody). wiec w zaleznosci od metody konczy sie stymulke od 16mm wzwyz
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/agagr33-95319.htmlagagr33 Cześć kobitko trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.

gosssssia4 Ja poprzednio robiłam betę w 12 dpt , ale dziewczyny tutaj przeważnie w 10 robią. A przyrost chyba prawidłowy to chyba 66% w 48h , ale nie jestem pewna jeszcze tego nie zgłębiałam. Musisz gdzieś na internecie sprawdzić.
Ja też nie wiem czy wytrzymam czy mam jutro iść na badanie , bo właśnie jutro mam 10 dpt a mi do kliniki na badanie kazali przyjechać dopiero w piątek.

lolitka200 no to życzę Ci powodzenia i daj znać co i jak kiedy będziesz mogła.:-)
 
gosssssia4 - mnie kazali robic 9 dpt tj w piatek i ja niestety nie mam wyjscie i musze czekac bo tu u nas to bety nigdzie nie zrobie tylko w klinice w Glasgow.

Dzisiaj wybralam sie z M na male zakupki i pokupowalam ubranka dla niemowlaka te ktore mi sie podobalyi o ktorych marzylam tyle lat i wiecie co kobitki po raz pierwszy od ponad 12lat nie myslalam czy mi wypada czy nie, czy zapesze czy nie, mialam to totalnie gdzies. Nawet jesli i tym razem transfer mi sie nie uda to moze nastepnym. Wiem jedno dawno nic mi nie przynioslo tyle radosci co dzisiejszy dzien a o to chyba w zyciu chodzi:-)
 
cześć dziewczyny.
jestem pierwszy raz na waszym wątku (piszę trochę na weterankach i na forum o IUI). w przyszły miesiącu wybieram się do kliniki w BS i zamierzamy z mężem podejść do ivf od razu. Staramy się od lutego 2009, wszystkie badania mamy w normie ja mam owul jak w zegarku, m na drugim badaniu nasienia ma kiepską morfologię ok 6% a wczesniej wyszła dużo lepsza. Mieliśmy 5IUI i nic nie drgnęło, ja mam drożne jajowody ale mieliśmy badanie pct kilka razy i wyszła nam "wrogość śluzu" wprawdzie nie wiem do tej pory czy ten śluz jest faktycznie wrogi czy plemniczki są po prostu za słabe no ale tego to się nie dowiemy. Nie miałam ani laparo ani histeroskopii bo lekarze mówią ze nie ma wskazań. ma któraś z was podobne problemy?

Chciałam sie was zapytać jak sądzicie ile czasu będziemy potrzebować żeby podejść do ivf tzn. jak wam sie wydaje czy będzie długi czy krótki protokół i ile wam zajęło robienie badań dodatkowych i jakie badania musiałyście zrobić.teraz jestem w 4dc ale mój nowy dr na urlopie wiec w przyszłym miesiącu uderzamy.
 
Tymonko Witaj w stosunku do dziewczyn jestem świeżak bo podchodze 1 raz do IVF . Jestem z Białegostoku i tu też się lecze. A Ty do której kliniki się wybierasz?Ja leczę się w Artemidzie. Co do czasu od 1 wizyty do rozpoczecia procedóry wygładało to tak:
Kwiecien 1 wizta u badanie męża( wyszły złe tak złe że odrazu zapada decyzja ze jak po 3 miesiacach sie powtórzą to mamy jedną szanse na dzidzie przez IVF)
Sierpień 2 wizyta powtórzenie badań nasienia i zapada decyzja IVF - odrazu skierowano m ze względu na złe wyniki na bad. genetyczne ( po ok. 3 tyg wynik który jesli jest ok dopuszcza do procedury) , zaczynam brać tab . anty i kwas foliowy
Wrzesień 3 wizyta zgłaszam się w 20 dc i dostaje 1 zastrzyk na wyciszenie ( niektóre wyciszają sie 14 zastrzykami), badana wirusologiczne + czystość pochwy, warynek konieczny okres.... po nim zaczynamy 6 zastrzyków Gonal F
Październik zaczynamy wizyty monitorujące stymulację, mam nadzieję że jajeczka zdrowo rosna a niebawem punkcja;)
Mam nadzieję że co nieco wytłumaczyłam ;)
DZIEWCZYNY z Bstoku w którym szpitalu była punkacja? jak wyglądała?
POZDRAWIAM I TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA KAŻDĄ Z WAS!
 
reklama
Do góry