reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kubuś 28 tc+2, 770 g

reklama
Tak się cieszę że stan maluszka się poprawia.
Wiesz u nas było identycznie też miał badanie aby wykluczyć cytomegalię a po sterydach dożylnych (dostawał celeston) po kilku dniach na zawsze rozstał się z respi.
Płucka maluszków są bardzo niedojrzałe do tego dochodzi dysplazja a poniszczone pęcherzyki potrzebują czasu na regeneracje.Trzymaj się dzielnie.
 
jestem wymęczona, bo własnie wróciłam ze szpitala. Kubuś jest stabilny z lekką tendencją zwyżkową. wszystkie posiewy pobrane z pluc są ujemne. Bakteria, z którą przyjechał z Białej jest tylko w nosku i odbycie. Leczenie antybiotykiem i sterydami. Przed Kubusiem echo serca, no i lekkie odchudzanko. Ma podawane leki na odwodnienie (lekkie obrzęki i płyn w osierdziu). Na razie cały czas jest na respi oscylacyjnym, jeśli wszystko będzie dobrze to pod koniec tygodnia przejdzie na normalny respirator.
 
No tak, obrzęki też pewnie nie ułatwiały oddychania. Jak podają mu leki na ściągnięcie płynów z organizmu to moim zdaniem polepszy mu się szybciutko.
I super, że jest tendencja zwyżkowa :)
 
reklama
Do góry