reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcześniaki z 34 tc

Witam mamusie wcześniaków.
Szukam duchowego wsparcia;)
Zostałam mamusią tydzień temu, moj synek urodził sie w 33+3 tc. Ważył 2170 i 47cm.Ogólny stan jest dobry nic mu nie dolega juz teraz antybiotyk ma odstawiony bo miał zapalenie płuc. Leżymy tydzień w szpitalu aczkolwiek tak jak mówię pod nic nie jest podłączony ani nic. Miałam nadzieję na wyjście ze szpitala po tygodniu, ale pojawił się problem. Otóż pije mleko z butelki, ale niestety nie dopija swojej porcji. Bez problemu wypija 25ml a powinien 30-40. W związku z tym traci na wadze.. Założyli mu dziś sondę do noska która idzie do żołądka. Podczas karmienia wypija 25ml a reszte my wlewam do sondy. Jaki moze byc powód tego, ze nie dopija? Od lekarza usłyszałam ze wcześniaki tak maja.. Co moze dac ta sonda?
Cześć:) moja córeczka urodziła się 20.05.2021- w 34 tygodniu ciazy. Miała 42 cm i ważyła 2220. Była tydzień w inkubatorze. Była karmiona co 3 godziny- niestety ja jej dałam tylko swoją siatę a później miałam zakaz ściągania pokarmu. Karmiona była buteleczkami Babilonu dla wcześniaków . Zadzwoń to pogadamy…884810316. Marta
 
reklama
Do góry