~*SaaRaa*~
Fanka BB :)
o jejku...ale mnie dzis mdli....bleh.... zrobilam dzis pyszny obiad juz o 12 taka byłam głodna po sniadaniu....najadłam sie straszliwie...i od tej pory mam jakies rewolucje w brzuchu... Teraz czuje bułke z serkiem opionym,ktora jadlam z 4 godziny temu... :| co chwilke mi sie odbija i mam straszna zgage
eh...
gosiaczek1973 normalnie zazdroszcze,ze juz we wtorek masz wizyte
ja ide jutro sie zapisac
mam nadzieje,ze moj gin nie bedzie na urlopie
Na szczescie nie ma do niego dlugich kolejek i mam nadzieje,ze przed nastepnym weekendem juz bede miala wizyte 
gosiaczek1973 normalnie zazdroszcze,ze juz we wtorek masz wizyte


więc Ci nie pomogę

