reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

To i my witamy, dziś coś Alexowi się poprzestawiało i obudził się o 5 roześmiany i gugający, zjadł butlę i poszedł spać no i obudził się dopiero o 8.30, właśnie zjadł i teraz ćwiczy na macie obroty.
Saaraa, no ja pamiętam Cię doskonale, a i Klaudunię widziałam na zdjęciach na NK- śliczna dziewuszka.

Szczęśliwa- ja też się zarejestrowałam na tej stronce, wypełniłam ankiety i czekam.

Skunkanka- buziaczki od e-cioteczki dla Wojtusia.

Dziuneczka- nie martw się przywyczai się do jezenia łyżeczką i do nowych smaków.

No to narazie, bo Aluś wzywa, paaaa
 
reklama
dzien dobry:-)
my juz jakis czas na nogach;-) moze nie az tak dlugo, bo od 9, ale ja chetnie bym jeszcze pospala, ale dokucza mi bol zeba:zawstydzona/y: bach, dokucza to malo powiedziane.. boli jak niewiem co, a na wizyte mam isc w poniedzialek dopiero:zawstydzona/y: normalnie chyba sie wykoncze.. coprawda powiedzial, ze moge przyjsc jutro i cos tam rozwierci, ale ja sie boje, ze bedzie jeszcze gorzej i wole czekac do poniedzialku.. boje sie jak niewiem co, ale z dwojga zlego wole wyrywnie niz wiercenie:zawstydzona/y:
Mlody dzisiaj nawet ladnie pospal, jakbym sie nie podniosla z lozka pewnie jeszcze by spal:tak: ale on ostatnio prze agent sie robi:-D hi hi mezus teraz chodzi na nocki i wraca kolo 6 rano.. psy zaczynaja wariowac i sie cieszyc, wiec synek sie budzi.. tatus po spacerku z psami wskakuje do lozka i mamy nadzieje, ze Mlody da jeszcze pospac.. i wyglada to tak, ze nam sie przysypia, a on sobie cos tam guga chwile.. zachwile orientuje sie, ze nikt nie zwracana niego uwagi, ze oczy mamy zamkniete to zaczyna nas smyrac po buzi;-) najpierw tatusia, bo jego zawsze tak budzi, ale mezus sie obraca plecami do niego i Mlody troche zdziwiony zaczyna na tate "krzyczec" tzn wydawac jakies dzwieki o roznym natezeniu decybeli i nie jest to placz;-) jak i to nie pomaga to przewraca sie na drugi boczek do mnie.. tez zaczyna po buzi mnie smyrac, ale widzi, ze to nic nie daje, wiec wklada piastke do buzi, possa ja chwila i usypia spowrotem:tak:;-)
szczesliwa ja tez sie wczoraj zapisalam na tej stronce;-) pewnie na pampersy sie juz nie zalapiemy, ale moze na cos innego tak;-) tylko czy to faktycznie takie proste jak tam pisza??
skunkanka i my dolaczamy sie do buziakow dla Wojtasa;-)
a tak swoja droga ostatnio zauwazylam u siebie cos dziwnego:confused2: jak mowie o czymkolwiek to zawsze jest "my".. np bylismy na zakupach, sprzatalismy, gotowalismy itd;-) w domu do mezusia to jeszcze ok, ale ide do sklepu, a Mlody zostaje z mezusiem i mowie np "poprosimy 30dkg szynki":szok::-D hi hi kobieta patrzy na mnie jak na porabana;-) wy tez tak macie??
 
hej:happy:
skunkanka i ja dolaczam sie do buziaczkow:-)
dziuneczka slodki maluch:happy:
u nas nocka jakl zwykle spokojna, dziecko-aniol normalnie, idzie spac o 21 a budzi sie najwczesniej o 6 i pozniej ok 9:sorry: mam nadzieje ze mu tak zostanie.
Bylam dzis z kumpela na rozpoczeciu roku jej synka, ktorego na razie bede odbierac ze szkoly i powiem wam ze ogolnie szkola w srodku wyglada super!! jest przytulnie i jakos tak w ogole bardziej "domowo":tak:
oki spadam bo mlody sie budzi:sorry:
 
Witamy się urodzinowo niemalże hehe:-):-):-)
Wszystkim najlepszym na świecie ciotkom za buziaczki dziękujemy, zostały sumiennie przekazane:cool2:
Dziuneczka spróbuj może najpierw z marchewką. Wojtas tez nie bardzo rzeczy owocowe, natomiast zupki rąbie bez opamietania:-p dzisiaj urodzinowo dostanie danie z cielęcinką:cool2:
Porywam Młodego z maty, przećwiczymy Vojtę i będziemy sie do moich rodziców zbierać.
Miłego dnia Wam życzę!!!!!
 
a tak swoja droga ostatnio zauwazylam u siebie cos dziwnego:confused2: jak mowie o czymkolwiek to zawsze jest "my".. np bylismy na zakupach, sprzatalismy, gotowalismy itd;-) w domu do mezusia to jeszcze ok, ale ide do sklepu, a Mlody zostaje z mezusiem i mowie np "poprosimy 30dkg szynki":szok::-D hi hi kobieta patrzy na mnie jak na porabana;-) wy tez tak macie??
MY też tam mamy, a tą szynką rozbawiłaś mnie do łez :-D

Po wczorajszej wizycie u lekarza mamy antybiotyk zinacef w zaszczorach 2 razy dziennie, lakcid i enterol na biegunkę. I tak przez 5 dni, jak nie przejdzie to pewnie szpital. Do tego marchwiankę 2 razy dziennie. Nie dostaliśmy skierowania na badania kału, poprosze o nie w piątek. Może to rotawirus? Ale my mamy tylko begunkę, reszta jest w porządku... :eek:
 
Moje dziecię spało do 11 od 8.Na śpiku ubrałam i wyszłam do szkoły a obudziła się pod domem:tak::tak:.Teraz znów śpi...ale to już ostatnia przerwa na sen w ciągu dnia.....oby do 19.A później to juz z górki:laugh2::laugh2:
Adusia czy ja dobrze widze,ze Twoje najstarsze i najmłodsze dziecię jest urodzone tego samego dnia ? :D
Tak dobrze widzisz:cool2::cool2: zrobiłam prezent urodzinowy pierworodnemu i ma siostrę drugą w przyszłym roku będą dwa torty jeden z 1 a drugi z 11 świeczkami:-D:-D
Dziuneczka slodki Twoj synus!!!dobrze ze alergia ustala.Mieliscie jednak to samo co my.Bebiko uczula.A pepti nie wiem do kiedy.Niedlugo pojdziemy sie szczepic to sie wypytam.

Nam lekarz powiedział że tego typu mleko będzie pić do kiedy będą objawy skazy białkowej(lub do kiedy będzie chciała to cudo pić:eek::eek:).Na rok jeśli nie będzie żadnych uczuleń i po konsultacji z alergologiem będziemy próbować jakiś jogurcik dla maluszków i wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie....
 
reklama
Do góry