reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Nie no ja to do poniedziałku nogi zaciskam. Jutro nie rodzę bo w tym dniu córka mojego męża ma urodziny i nie chcę żeby mój maluszek miał z nią a poza tym chce być na zajęciach w ten weekend. Muszę pozbierać wpisy i dogadać się z kobietą co do zaliczenia. A 3 doby minimum trzeba zostać w szpitalu. 11 może się rodzić.

My mamy taką sąsiadkę z góry która co pół roku robi jakiś remont. Normalnie szlak człowieka trafia....
 
Ja donoszę, że wróciłam z zakupów. Pojechałam po płaszcz, wróciłam ze... szlafrokiem. I butami na poprawę humoru. Idę majstrować tę torbę wreszcie, bo cały czas jakoś tak hm... dziwnie się czuję. Ale nic poza tym. Więc pewnie to bardzo subiektywne uczucia.

Joll, a naszymi cudownymi autobusami już próbowałaś jeździć? Teraz są takie wyrwy w ulicach po zimie... ;) Trzymam kciuki za Ciebie. A rozumiem, że w czwartek idziesz na KTG na Ujastek?
 
Ja donoszę, że wróciłam z zakupów. Pojechałam po płaszcz, wróciłam ze... szlafrokiem. I butami na poprawę humoru. Idę majstrować tę torbę wreszcie, bo cały czas jakoś tak hm... dziwnie się czuję. Ale nic poza tym. Więc pewnie to bardzo subiektywne uczucia.

Joll, a naszymi cudownymi autobusami już próbowałaś jeździć? Teraz są takie wyrwy w ulicach po zimie... ;) Trzymam kciuki za Ciebie. A rozumiem, że w czwartek idziesz na KTG na Ujastek?

haha...w niedzielę wybraliśmy się do Ikei...autobusem...wyrwy rewela, ale na Inkę nie działają
tak, w czwartek ktg na Ujastku...jedziemy tramwajem, też nieźle trzęsie
 
słuchajcie co z hermionką?
moze urodzila a ja nie kojarzę?? kurde cos dawno nic nie pisala...wie ktos cos...

joll czekam na wieści

z gbs to jest tak (przynajmniej w PL) że jak nic nie rośnie to wynik 2-3 dni, ale jak rośnie to czekają co urośnie i wtedy nawet tydzień to może trwać... nie ma określonej ilości dni ile się czeka na wynik...

najpiękniejsza chwila dnia...jak dwulatek zasypia (niemowlaka też to dotyczy - nie weim czemu wam się tak spieszy, naprawdę tego nie kumam :confused:)

i nie kumam czemu nie działa na was olej rycynowy, ja raz łyżke zapodałam i urodziłam...może to nei dzięki niemu?:confused:
 
Ratunku :-(!!! Poszłam do fryzjera. Na prowizorycznie bardzo prostą czynność jaką jest podcięcie końcówek. Miałam dosyć długie włosy, podkreślam - MIAŁAM!!!! Teraz mam włosy do ramion, bo pani fryz. stwierdziła, że były mocno zniszczone te ok. 10-15 cm KOŃCÓWKI!!!! Nienawidzę mieć krótkich włosów!!!! Mam takiego mega w...wa, że zaraz coś rozniosę!!!!!!!! Ostatnio miewam bardzo relaistyczne sny i miałam nadzieje, że wreszcie obudze się z tego koszmaru ale nie, to nie jest sen bo za długo trwa, normalnie już dawno by mnie obudzila potrzeba sikania! No umrę zaraz z rozpaczy!!! Jeszcze, żeby tego było mało pomalowałam sobie dzisiaj paznokcie u stóp i oczywiście co sie stało?! Za szybko ubrałam buty i mi się pieprzony sexi podkolanówki odbuily w lakierze!!! No i niby jak ja mam teraz rodzić w razie czego? No nie mogę, najpierw musze od nowa pomalowac paznokcie. Aaaaaa!!!!!
 
Kto dostaje ze mna skurczy w nocy i rodzi ??? Zglaszac sie??? zaloze jakis dziennik albo co zeby nie bylo ;-)

Ostatnio tak grupowo sie ruszylo a teraz nic

morgaine racja z tymi cycami jakos mi to wisi, podczas wizyty w szpitalu jak stracilam mojego aniolka (*) to co chwila ktos mi w krok zagladali szczerze jakos mi to wisialo totalnie...
aenye ja wiem on to na ten remoncik pewnie czekal a teraz jak plany zmienione to zobaczysz raz dwa wyskoczy
ja mogę, byłam u fryzjera i odrostów już nie mam. Marcel nie będzie się matki wstydził a co :)
 
reklama
ja czekalam 3 dni -robilam w szpitalnym laboratorium tez dzis odebralam i nic nie wyhodowano :-D:-D:-D:-D

Widze ze troche nas jest z pragnieniami porodu moj M wlasnie piwo otwarl - mowi tak nie rodzisz..... a ja jemu na zlosc sie zdziwi przysiady beda, sexior... i po olejek jutro ide a co i tego wiesiolka tez bedzie kumulacja....:-p balam sie porodu a teraz sie boje ze nie urodze i jak te slonie bede chodzic


ducha bidulko moja siostra ostatnio miala to samo poszla na koncowki a wrocila z wlosami 10cm krotszymi przytulam
morgaine moze dlatego ze chodze jak taka kuternoga, nie moge sie ukulac, wszystko mnie boli.... i sama nie wiem co jeszcze
joll mnie dzis maz przewiozl po super hiper dziurach i co ani jednego skurczu... ja biedna nawet nie wiem co to skurcz jest no

krakowianka jha sie wczoraj dziwnie czulam i dzis tez i nic a nic a taka mialam nadzieje.....
 
Do góry