reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hejjjj!

ja wpadam sie pochwalic, IMIE WYBRANE!!! malenki FELIKS DAWID B. - moj najwiekszy i najmniejszy cud :-)

tak postanowilam ja, mama tego cudu :-D tata sie zgodzil, a reszte swiata mamy w d..!!! jak w pkolu Fiola sa Dobrochny, Wanesy (tak pisane) i Wiwieny (tak pisane) to Feliks przy tym jest pikus!

edit: ide czytac, LENKO, TRZYMAM MOCNO KCIuKI!!! RELACJONUJ!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Aenye, dobrze wybralas :)
Lenka, pewnie już jesteś po ? Mam nadzieję, że wszystko ok.

Ja w nocy miałam mega skurcz, ale tylko jeden ;( i dalej jestem w dwupaku....cholercia
 
aenye - no to Gratuluje decyzji! już sie tu wszystkie do Twojego Felunia przyzwyczaiłyśmy i dla nas to Feliks wypisz wymaluj

erba, lenka- mam nadzieje że choć wy zakończycie dziś dzień wspaniale, czyt. z dzidziami na rękach

lilou - szczerze współczuje tej akcji z bankiem, ja sama pracuje troche w branży i mam zboczenie/uprzedzenie na temat kredytów, kart kredytowych itp.,no za wiele rzeczy juz widziałam i jak zamykam np karte czy cos to milon pięćset razy jeszcze dzwonie czy aby na pewno zamknęli i prosze o "papier"

ja dziś osiągnełam TERMIN PORODU, dokonałam "cudu', czy jak tam jeszcze BB suwak to okresla


dziś rano bolał brzuch, w sumie od wczoraj pobolewa, łyknełam jeszcze olej z rana, troche mnie przeczyściło, i na tym moc oleju sie skończyła.
Wiecie co ..ja i tak myśle ze wszystkie te "sztuczki" i "sposoby" to o kant d...y. Dziecko i tak przyjdzie kiedy zechce.
Teraz z każdą kolejna minutą moje frustracja będzie narastać, robie sie coraz bardziej rozdrażniona i nic nie poradze...dlatego chyba już nie bede sie udzielać na forum az urodze, bo szkoda psuć takie fajne nastroje, jak juz tyle szczęśliwych mamusiek wśród nas. I ja to rozumiem.

miłego dzionka wszystkim:-)
 
aenye no gratki!! no wiedziałam że Felek to musi być Felek!!:-)

antonina kciukasy za wizytę. oby gin powidzial/a: po torbę i to szpitala przyjeżdzać bo zaraz pani urodzi:-D

ja na polku, cudnie ciepło, wpadłam tylko zupkę Młodemu podgrzac i spadam dalej...

p.s. pamiętacie akcje, że za miesiac weselicho kumpla i małż się uparł że zostanie sam a ja juz na samą mysl beczalam, bo wiem jakby sie to z jego kumplami skonczylo;-) no to mój Misiak podjął decyzje ze nie zostanie sam i po obiedzie spadamy:-D SUPEROWO
 
aenye, gratki, koniec z beimiennym Maluszkiem :-).

antonina
, no przestań. Jak to, że popsujesz humory. Jeszcze nas troche nierozpakowanych zostalo, więc gdzie mamy sobie pomarudzić jak nie tutaj?! Pisz ile wlezie, wszystkie bolączki, złości, nerwy, wszystkoooo!!! Muszą nas jeszcze trochę poznosić te rozpakowane przeszczęśliwe mamy ;-).
 
ja wlasnie wyslalam smsa wszystkim z fotka malego i z imieniem i moja tesciowa doprowadzila mnie do lez. niby mowi, ze fajnie, ze sie zdecydowalam i to nasza decyzja, ona sie nie wtraca, ale 'szkoda, ze tak duzo odmian ma to imie, beda mowic Felek Kartofelek, albo nie daj Boze - cwelu - cFelu), i pyta, jak tam mama, ja, ze niezadowolona, ona - a jak ciocia Icia (moja ciocia kochana) - ja mowie, ze sie obrazila normalnie za to imie (tak na zarty powiedzialam) a tesciowa: "NO W SUMIE TO MA RACJE, wasza decyzja, ale nikomu sie nie podoba to imie, z ciocia Mirela tez gadalam i jej tez sie nie podoba".

kur........................................faaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA no co mnie to obchodzi!? musi mi tak pierdzielic?! przeciez wiem, ze jej sie nie podoba, milion razy mi to mowila juz, powinna mi juz odpuscic, skoro decyzja podjeta!!!

nie moge, taka kochana kobieta, a tak glupio sie zachowala, no naprawde...

i teraz ryczec mi sie chce, patrze na moje sloneczko najcudniejsze i mysle sobie, ze beda mu dokuczac w szkole i beda wolac na niego CWELU - no rycze jak nie wiem no.................. moze zle wybralam..................

jak ona mogla tak powiedziec no..... ja zdawalam sobie sprawe z istnienia tego slowa i nawet sie smialam ,ale nie wizualizowalam sobie, ze dzieci sie beda z niego smiac... no kur....................................................................................
 
aenye, nie te czasy na takie wyzwiska, no proszę Cię, za naszych małoletnich czasów już rzadko się zdarzało, to przezwisko z czasów mam i teściowych, zanim Felus pójdzie do szkoły, nikt z dzieciakow nawet nie wpadnie na takie przezwisko. poza tym, czemu mieliby go brzydko przezywać, przecież będzie fajnym koleszką, więc już oni mi wymyślą jakąś czadową ksywę. no proszę Cię.... i nie słuchaj sytraych ciotek i teściowych!!! ROZKAZ!
 
reklama
UWAGA DZIEWCZYNY WODY MI ODESZŁY !!!!CZEKAM NA C I DO SZPITALA CZYLI ZA JAKIEŚ 20 MINUT.TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE I ZA MAŁĄ OLIWKĘ !!!!!!!!!!!!!!!:tak:

mocno zaciśnięte:tak:

p.s. jak często kąpiecie dzieciaczki?
bo ja zawsze kąpałam codziennie, a teraz mi mówią, że to niezdrowo bo zmywa się naturalną powłoczkę i lepiej co dwa dni, a NAWET 2xtydzien....
na razie kąpię co 2 dni, ale może powinnam codziennie? :confused:

my kąpiemy codziennie bo mały lubi wode - przynajmniej do póki ma suchą główkę:-D z kolkami,odpukać, też spokój chociaż mały często puszcza bączki a że najlepiej mu to idzie przy ssaniu cyca to często mulda tylko po to:-D
Erba powodzenia!!!!!:tak:
 
Do góry