reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jak podaje kropelki ok 15min przed karmieniem to nawet działają, przynajmniej napewno łagodzą i Szymon nie płacze w niebogłosy tylko czasem się skrzywi. No ale nie zawsze czekam te 15min jak mały głodomorek ma BIG GŁODEK;-)

ja podoje tuż przed jedzeniem, ale spróbuje tak- tyle że nie wiem czy głodomor wytrzyma 15 min...:-D
 
reklama
My mamy kolki znowu o tej samej porze co wczoraj czyli juz sie boje godz 22 :-:)-:)szok::no: dosta juz sab simplex i dostanie przed nastepnym karmieniem znowu boszzz placze w nieboglosy przed chwila tyle co zasnal , a ja go uspokoic nie umiem bo strasznie sie denerwuje ze cierpi i mamy bledne kolo dobrze ze mezul jest bo on daje rade. Juz sie modle zeby ten sab simplex zadzialal i dziekuje bogu ze tesc go przywiozl z niemiec. W dzien mam dziecko aniola a teraz tak cierpi:-(
 
:-( walczę z ulewaniem i przeżyliśmy przed chwilą kolejne ulanie i tryśnięcie z małej z buzi i noska. Boże jak ona krzyczała a ja nie umiałam jej pomóc złapać powietrza teraz siedzę i sie trzęsę z nerwów i płaczę:-(
nie umiem pomóc własnemu dziecku :-( jestem złą matką, nieporadną
jeszcze mnie W wkurzył bo siedział na necie a ja walczyłam z jej brakiem powietrza aż musiałam do niego krzyknąć aby mi pomógł to dopiero przybiegł jakby nie można się było domyślać że w takich chwilach lepiej być razem. W podchodzi do małej tylko jak jest grzeczna i spokojna a jak coś się dzieje to jak struś ucieka a potem drze się na mnie ze coś źle zrobiłam. Ja juz nie daje rady i łapie mega doła, chyba dopada mnie baby blues:-( tylko siedzę i ryczę z bezsilności
 
Herbatita - Buziol dla dzielnej Mamy i głowa do góry.......Maludy sobie nieźle radzą w takich momentach, nam serce staje a im instynkt podpowiada jak tu sobie krzywdy nie zrobić :) Oby jak najmniej takich sytuacji....bo to mega stres, ale nie martw się jesteś najlepszą Mamą i świetnie sobie dałaś radę.
 
aaaaa, jutro mam gina kontrolnego po 6tyg., no i muszę się na jakieś anty zdecydować i nie wiem......chciałabym coś coby mi libido nie spadło ;) no i wątrobę ocalić :)
aaaaaaaa Młoda wieczorem przeszła samą siebie, czy mój cycyuś wygląda jak smoczek??? nie :) a jednak...Biedny starszak nie mógł się doczekać aż do niego przyjdę :(
 
moj aniolek dostal rogi :-(, od 2 budzilia sie co godz i jadla, krztusila sie i jadla o 4 mleko az z nosa wylecialo a ona dalej chciala jesc, w koncu polozylam ja na sobie na brzuchu to zasnela. niby nie plakala, nie marudzila tylko mnie budzila.
Teraz spi po walce lozeczko-rece. nie wiem jak to jest biore ja na rece przytulam pionowo do sibie i juz spi. odkladam to sie krzywi i plakac zaczyna biore na rece sen i tak kilka razy az w koncu zasypia mocno.
hatorska- ja mialam przez 10 lat spirale dobre rozwiazanie dla watroby i libido- ja ze wzgledu na swoja chorobe nie moge tabletek tzn tabletki na padaczke "zwalczaja" leki anty. Teraz albo mam wybor ze nie bede brac lekow na padaczke ( od roku nie biore i nic mi nie jest) albo spirala, zobaczymy co mi gin zaproponuje.
Aenye- fajnie ze wesele udane
my na 21 maja mamy zaproszenie na wesele gdzies pod szczecinem wiec odpada
 
Chyba jakas ciezka noc byla bo moj maly od 24 co godzine chcial cyca wiec nawet do lozeczka go nie kladlam bo nie warto bylo latac w te i spowrotem jemu sie ulewa a on nadal chce cyca.... bo sab simplex kolki tej o 22 prawie nie bylo uff ale ulga. w nosku mu charczy maly sie wkurza a nic tam nie ma...:baffled:
 
moj aniolek dostal rogi :-(, od 2 budzilia sie co godz i jadla, krztusila sie i jadla o 4 mleko az z nosa wylecialo a ona dalej chciala jesc, w koncu polozylam ja na sobie na brzuchu to zasnela. niby nie plakala, nie marudzila tylko mnie budzila.
Teraz spi po walce lozeczko-rece. nie wiem jak to jest biore ja na rece przytulam pionowo do sibie i juz spi. odkladam to sie krzywi i plakac zaczyna biore na rece sen i tak kilka razy az w koncu zasypia mocno.
hatorska- ja mialam przez 10 lat spirale dobre rozwiazanie dla watroby i libido- ja ze wzgledu na swoja chorobe nie moge tabletek tzn tabletki na padaczke "zwalczaja" leki anty. Teraz albo mam wybor ze nie bede brac lekow na padaczke ( od roku nie biore i nic mi nie jest) albo spirala, zobaczymy co mi gin zaproponuje.
Aenye- fajnie ze wesele udane
my na 21 maja mamy zaproszenie na wesele gdzies pod szczecinem wiec odpada

Widzisz, jednak kazdy aniołek dostaje rogi, mój swoje pokazuje, ale jakby słabiej...nic nie mówie, bo znowu zapeszę.
Jak pod szczecinem, to dawaj do nas:)

U nas noc względna, ale znowu weekend przychodzi i będzie ciężko. Mój pracuje bardzo duzo w weekendy i jestem cały czas sama z całym majdanem tzn Mają, Piotrkiem i psem a mój w nocy pracuje a w dzień odsypia.Po kazdym weekendzie łapię doła, postaram się jakos sobie czas zorganizowac i Majce,żeby nie było może tak ciężko.
 
witam!
ja nadal z brzuchem, rano na badaniu miałam dalej rozwarcie na jeden palec tylko :( idę się chyba położyć, bo co mi zostało :(
 
reklama
A mój M wyjeżdża dziś i wraca w niedziele. Popierdzieliły mu się terminy 7 maja z 7 czerwca i obiecał że pojedzie a zorientował się dopiero wczoraj wieczorem jak już nie dało się nikogo znaleźć na jego miejsce. I zostaje znowu sama z dziećmi. Zastanawiam się czy on tego nie robi specjalnie. Ale jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!! Jedynie co to troche kasy zarobi!
 
Do góry