reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

koot- trzymam kciuki
ja na bioderka ide na NFZ, ja moze mam nie wybale szczescie do panstwowej sluzby zdrowia ale od czasu jak pzestalam chodzic prywatnie to nigdy nie mam problemu z lekarzami a jak mam to ide do innego i wszystko zalatwiam.
 
reklama
herbatita wspolczuje mezulka trzeba przemaglowac i podszkolic ja mojego musialam tak jakby zachecic czy cos bo tez sie nie tykal malego. a teraz kapie przewija ubiera i karmi. Trzymaj sie kochana mnie juz placz chyba przeszedl ale byla tragedia wylam byle czego po prostu

Byla polozna juz 3 lub4 raz pogubilam sie nawet i przyjedzie znowu we wtorek bo pepek nie odpadl nosz..... a ta kobita jakas starej daty normalnie mowie jej o kolce itp a ona ze zadnych kropli nie dawac nic tylko nosic przytulac i masowac brzuszek noszz kurde dziecko mi wyje 2h moge mu pomoc kropelkami:angry: to mam nie pomagac tylko patrzec jak cierpi kij jej w dupcie. Herbaty mam malemu tez nie dawac bo po co jak cyc to herbata no taaa jasne :baffled: jak koperkowa na brzuszek pomaga, a co najlepsze maly w 2tyg i2dni przybral 1kg :szok::szok::szok: szczeka mi opadla i to glownie na moim mleku bo sztucznego juz wcale nie daje. Oczywiscie dwie krostki mu wyszly a ta juz o skazie bialkowej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wnerwila mnie kobita rowno.
Dziewczyny na bioderka idziecie na kase chorych czy prywatnie bo ja chcialam niby prywatnie slyszalam ze na kase chorych to lekarz nawet prawie nie bada.
Człowiek by zwariował, jakby słuchał takich bab. Moja kazała dawac kropelki, nawet profilaktycznie przez tydzień, herbatke uspokajajacą, wiec sie nie przejmuj się babą
 
HELOŁŁŁŁ!!!

cóż za piękna pogoda:-D

cała noc nieprzespana. aenye u mnie na odwrót niż u ciebie. moja księżniczka cały czas spała równo po 3 nawet 3,5 godz w nocy. ja mega wyspana i w ogóle, nawet jedną noc, za Twoją radą, nie zmieniałam w ogóle pampera...a tu klops. przedwczoraj jakaś jazda nad ranem, ledwo na oczy patrzyłam. a ta noc to już w ogóle. jadłam gołąbki b.ostre i słone i tą kapustę! sieet. never again!!! mloda do teraz nie moze spokojnie pospac....a w nocy byly wszystkie pozycje, herbatka koperkowa (jankesowa ja do herbatki daje glukozę żeby była słodka, to wtedy dziecię nie pluje, a moja szwagierka poleca na kolki gripe water woodwards - woda koperkowa, slodka, jej tylko to pomagalo....no ale przy sab simplex it ak pewnie wymięka;-) ) jeszcze espumisan dałam i w nocy i na noc i rano! nie no, daruję sobie kapuchę! dzisiaj rosołek:-D

marma współczuję, ja to chyba bez pomocy nie dałabym sobie rady...wyobrażam sobie co masz z takim małym urwisem..... ślę buziaki

nati ja wręcz przeciwnie. nie znoszę być sama. lubię jak M jest w domu, chociaż się kłócimy :-( kurde ja już sama nie wiem co jest nie tak :-( ale męczy mnie to... :-(

dzisiaj przychodzi chusta...a ja idę do CH, trza popatrzeć za jakąś kiecką na wesele i komunie... a potem jeszcze chrzciny:-D

edit: koot kciukasy - teraz doczytałam:)

ja idę na NFZ na bioderka. bada ten sam lekarz co priv. ten sam gabinet, ten sam sprzet...
 
Marma, ja nawet nie mam co gadac , ja ma wywarzona, pomocna kochana prawie osmiolatke w domu, to zupełnie co innego niż Twój energiczny synek, a dfo tego jeszcze znalężć czas i chęci na naukę, szok!!!
BIODEKKA NA NFZ
 
Ja też bioderka na NFZ badałam.

Jej, moja Mała śpi już 2,5 godziny nieprzerwanym snem a ja aż nie wiem co z tym wolnym czasem zrobić :p Obiad mam z wczoraj, pozmywałam w kuchni, wyparzyłam wszystkie butelki i obijam się WRESZCIE spokojnie na necie. A wszstko przez to, że nie spała nad ranem i był straszny płacz i ból brzuszka i z mężem stwierdziliśmy, że skoro zostaje z nią sama a jestem ledwo żywa to damy jej czopek Viburcol. Obstawiam, że to po czopku śpi. Ale ja od razu czuję się jak człowiek :)

To wczorajsze krwawienie to nie mógł być okres raczej. Przeszło w nocy, teraz trochę plamię tylko. Moja mama twierdzi, że to przez moje dźwiganie, bo jak Gabi płakała a ja już nie wiedziałam jak ją uspokoić to wsadziłam ją do fotelika, podniosłam go i bujałam długo. Po cc nie powinnam jeszcze tak dźwigać (mój Gabiszon ważył tydzień temu już 4700).
 
koot- trzymam kciuki
ja na bioderka ide na NFZ, ja moze mam nie wybale szczescie do panstwowej sluzby zdrowia ale od czasu jak pzestalam chodzic prywatnie to nigdy nie mam problemu z lekarzami a jak mam to ide do innego i wszystko zalatwiam.

to my znowu mamy jakiegoś pecha, już w dwóch miejscach powiedziano nam, że usg bioderek nie jest refundowane przez nfz i kosztuje 90zł
hmmm
 
witam :-)
widze ze temat m na tapecie ;-) z moim jest ok chyba bardziej mnie wkurzal pod koniec ciazy a teraz jakos sie poprawilo tfu tfu ;-) przy dzieciakach pomaga ostatnio bardzo malo bo praca a jak wraca to pisze prace bo ma dwie do oddania za 2tyg..ale mam babcie wiec nie narzekam...pomaga strasznie przy starszaku..niestety za 2tyg jedzie a ja musze wrocic do szkoly zdac 2egzaminy do konca czerwca..nie wiem jak to zrobie...a starszak jak nie bedzie babci to tez juz nie bedzie taki spokojny...
u nas nocka srednia dzis mlody budzil sie czesto...teraz spi od pol godzinki...starszak na basenie z tata a ja dopiero jem sniadanie..po poludniu musze pojechac go zarejestrowac i pozalatwiac kilka spraw urzedowych...
aaa wczoraj byla polozna srodowiskowa zwazyla mojego malego chudziaczka...przybral na wadze wiec jest ok..ale jak mozna miec 58cm przy wadze 3320 :szok: straszak byl ciezszy a krotszy ;-)
Koot trzymam kciuki za wizyte :tak:
Marma nie masz lekko..wspolczuje...moj lobuz tez ma czasem takie dni ze juz sie boje jak zostane sama z dwojka...sa takie grupy zabaw dla dzieciakow gdzie mozna pojsc chyba musze cos takiego znalezc i troche z nim chodzic jak poszaleje to moze w domu troche odpusci...
Morgaine ciekawa jestem jak chusta..napisz koniecznie jak wyglada i jaka jest czy miekka i wogole :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Pogoda dziś faktycznie cudowna :-) Ja w niedzielę idę na komunię więc musiałam z rana na zakupy, jakąś pamiątke itp, a przy młodym była moja siostra :-) Wziełabym go teraz na spacer ale niedługo mają przyjechać mnie odwiedzić z pracy, więc nie ma sensu. A synuś tak słodko śpi :-)

U nas USG bioderek również jest na nfz :-)

Waszym dzieciaczkom robią się potówki ? Mój jak pije z butli to zawsze masakrycznie się przy tym poci, dosłownie ma czoło, główkę zlane potem, i w tyhc miejscach mu się robią. Przechodzą po kilku dniach, ale męczy mnie to, a ominąć chyba się tego nie da, prawda? :)

Weszłam w swoje przedciążowe gacie :D
 
reklama
Dzownilam do pediatry czy moge przyjechac wole niech malego oslucha czy mam schize z tym katarkiem czy naprawde ma. Nasz pediatra na wizycie patronazowej mial byc juz w zeszlym tygodniu i sladu po nim nie ma podobno dopiero w srode ma byc wiec wole sie upewnic co i jak. U was ladna pogoda a u nas tragedia wiec aby siedzenie w domu pozostaje...:baffled:a na jutro za to ladniejsza pogode pokazywali wiec moze uda sie wyjsc.

Dziewczyny tez tak macie ze jak wiecej po chodzicie czy dzwigniecie odrazu bardziej wam leci ??? bo u mnie raz prawie nic a innym razem mocno i czerwono.

Zarejestrowalam sie na nfz na 2czerwca.

Ja w dzien do godz. 18 po prostu mam aniolka w domu je i spi badz grzecznie lezy i sobie patrzy za to po 18 kolki sie zaczynaja i chlopiec nerowy juz mu podalam sab simplex przed karmieniem i mam nadzieje ze nas omienie badz bedzie lagodna.

edit. ja weszlam w spodnie z przed ciazy ale opona mi wisiala niesamowita.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry