reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Od rana Was nie czytałam a już żeście tyle nabazgraly ;-)

Bluelovi myślę, że na spokojnie bez nerwów poczekaj na męża i pojedzcie sprawdzić. Wielokrotnie czytałam że czop potrafi odejść na tydzień przed. Tak jak sweetka pisze, ogol nóżki, zorganizuj co tam musisz zorganizować i jedźcie sprawdzić.

U mnie dzisiaj w nocy się też coś działo, ale ciężko mi to opisać chyba mała się mocno kręciła.

Ogólnie odkąd wyszłam ze szpitala to nie mam czasu, nawet na czytanie... Mam tyle rzeczy do zrobienia, że z prędkością z jaką to wszystko robię to może do porodu zdążę ;-) co chwila muszę odpoczywać i oczywiscie 2 godzinna drzemka obowiązkowa. Właśnie wstawilam 2 pralkę ciuszków.
 
Bluelowi spokojnie, poczekaj na męża i jedzcie na ip. Trzymam kciuki.

Alunia a Ty nie powinnaś leżeć tak jak ja? Oszczędzaj się kochana i nie przemęczaj, bo przecież tak jak ja masz centymetrową szyjkę. Nie szalej, bądź grzeczna ;-) ;)
 
Bluelovi ja też miałam bardzo dużo krwi w czopie ale to było 1,5 przed samym porodem. Jak jest krew to pewnie szyjka się rozwiera, ale może tez być tak że łożysko się odkleja więc koniecznie jedź na ip sprawdź co się dzieje.
 
reklama
No samo się niestety nie zrobi, ale spokojnie naprawdę robię wszystko w tempie żółwia, odpoczywam maksymalnie dużo ;-)

Noo Bluelovi informuj, informuj :-)
 
Do góry