reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

dziewczyny a ja do szpitala idę za 3 tyg i 3 dni:O o rany to prawie juz....ciagle wydawało mi sie ze jeszczeee tyyyyle czasuI( takmnie natchneło rozdwajanie sie bluelovi)
 
reklama
Wiecie co dzwonilam na ip sie spytac co o tym mysla to powiedziala ze nie ma sensu przyjezdzac bo to normalna reakcja ze w czopie jest krew i jak nie krwawie w sensie nie kapie mi na bielizne czysta krew tylko wydostaje sie z tymi glutami i nie mam boli to czekac. Szczerze zglupialam .

Przepraszam ze dzis tak tylko o sobie ale jestem taka bomba uczuciowa z jednej euforia ze moze juz z drugiej boli nie ma to rozczarowanie no pozostaje czekac.
 
bluelovi - Ty sie nic nie przejmuj, ze tylko o sobie, bo podejrzewam, ze jak za Ania tu wszyscy wchodzili i kukali co u niej tak teraz pewnie forumki wchodziły sprawdzać co u Ciebie:D . Ja tez zaglądałam co chwile, nawet sie przymierzałam, zeby cos napisać ale wszystko było bez sensu, trzeba było czekac...ale jak sie zaczenie to pamietaj o nas,że my tu czekamy i trzymamy kciuki :)
 
No to czekamy Bluelovi razem z Tobą :)
Jak czop z krwią to podobno porod juz niedługo w sensie za kilka dni lub godzin, natomiast jeśli bez to moze trochę potrwać :)
 
Bluelovi może juz dziś w nocy będzie wielki moment :) ściskam moco kciuki żeby tak było! Pisz koniecznie jak się czujesz :*
 
reklama
Bluelovi i ja trzymam kciuki. Ciekawe co noc przyniesie....no i życzę żeby synek się przekręcil i ominęło cie cc. Trzymaj się mamuska:)
 
Do góry