reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja nie wiem jak u mnie w szpitalu wyglądaja sale, w środę idę oglądać więc będę wiedzieć coś więcej. Wiem tylko że moja Ada nie będzie mogła mnie odwiedzić w szpitalu :-(
 
reklama
Maui lekarka powiedziała, ze po świętach to juz za blisko terminu i na 99% coś zaczęłoby się samo dziać przed tym terminem. A nie może wyznaczyć np. 24 bo muszą minąć pełne 39 tyg. Troche byla dla lekarka, ze moja ginekolog dopiero dala mi skierowanie, bo gdybym miała wcześniej skierowanie to już dawno byłabym zapisana na termin i mogłabym być pierwsza. W tym szpitalu nie ma godzin odwiedzin. Dowolne godziny. A tata to może siedzieć i 24h ale tylko na krzesełku
 
Termin wyznaczony na 30 marca o 11:00 :D :D normalnie nie mogę uwierzyć, że w przyszłym tygodniu będę już mieć synusia przy sobie :D
dostanę jakieś tabletki, które mają wywołać poród w ciągu 24h, jeśli się nie uda to w kolejnej dobie znowu. możliwe kroplowki z okcytocyna, masaż szyjki - wszystko wyjdzie w praniu :)

Antus wow, u Ciebie to już!!! :D ale fajnie!! :)

jejku, przerażające to z tymi cyganami :szok: chyba bym wyszła z siebie jakbym miała takich tolerowac w ilości hurtowej, w małej sali, po porodzie i to przez cały dzień. siłą by mnie tam nie zatrzymali :szok:
 
Antuś, przecież to już za 4 dni!!! Ale super :)

Milka ja mam termin na 29.03 może razem nam się uda urodzić :)

Dziewczyny ja jutro zaczynam 40 tc i nie mogę uwierzyć, że tak naprawdę to już w każdej chwili może się coś zacząć dziać. Jakoś tak mi się wydaje że jeszcze z miesiąc przynajmniej mam czasu :D Chyba chodzi o to że wózek, fotelik, łóżeczko wszytsko ma przyjechać dopiero jak będę w spzitalu i ogólnie w domu nie widać że ma sie ktoś nowy wprowadzać :D
 
reklama
Do góry