reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki nie wiem, bo caly czas czekamy na wizytę do pediatry. Z Julia bylam u okulisty jak miała 3 miesiące ale skierowala nas nasza neurolog a nie pediatra, a chodzimy do tej pory co jakiś czas. A to rozumiem, ze chodzi o dno oka?
 
reklama
Martita - Mi z corka od razu w szpitalu do ksiazeczki zdrowia wbili takie pieczatki jaki lekarz kiedy. A teraz tez dostaje sie te ksiazeczki zdrowia dla dzieci? I jeszcze takie kuferki kolorowe dawali na start z probkami kosmetykow i pieluch roznych firm. Tez to jeszcze jest?
 
Dziewczyny z tą witamina K trzeba uważać, bo.bardzo często się zdarza, ze.powoduje kolki u malenstw więc.jestem.w.szoku, ze.aż.tak zwiekszyli dawkę. Ja będę podawała tak jak Nikodemowi i będę.obserwować.
 
Co do.badań, to.z.Nikodemem byliśmy na usg bioderek w 6 tyg, u okulisty wcale. Nie mieliśmy takiego zalecenia przy wypisie, pediatra też nic nie mówiła więc nawet nie wiedziałam, że.się chodzi.
 
Ja dostalam dla Kai ksiazeczke, ale jedyne co w wypisie to informacja ze w 6 tygodniu kontrola u pediatry.
W szpitalu gdzie rodzilam dla kazdej byla torba z Pampersa, a w niej pieluchy, woda, jakies mniejsze i większe próbki kosmetyków.
 
Dżoana i co tam się z Tobą dzieje?

Alunia to jednak się zaczęło powodzenia :) &&

Z tymi witaminami to faktycznie namieszane, zobaczę co mi powie pediatra w szpitalu ale już na szkole rodzenia wspominały położne że D i K się podaje ale o żadnej konkretnej dawce nie mówiły tylko tak ogólnie

Chyba jakieś alergie się zaczynają bo strasznie mnie oczy bolą i łzawią. Zawsze tak mam na wiosnę :/ A synek dziś mi nie odpuszcza i jakąś gimnastykę uprawia, chwila przerwy i od nowa.
 
Kitki nie wiedziałam, że ten okulista ma negatywne opinie. Ja tam badałam tylko wzrok Majce w 3 miesiącu i nie orientowałam się w opiniach. Ja mam pieczątkę w książeczce Antosia (Mai też) z zaleceniem, że w 1 miesiącu życia kontrola bioderek i w 3 miesiącu kontrola okulistyczna.
Dziewczyny posiadające starszych synków, czy któryś synuś miał wodniaka jądra? Bo mój ma i lekarka w szpitalu mówiła, ze tego się nie kontroluje, a pediatra mówiła, ze to trzeba kontrolować, ale nie mówiła co i jak...
I ostatnio jak byłam u pediatry to właśnie zdziwiona rozmawiała z położną, że nikt ich nie uprzedził o zwiększeniu dawki Wit K i tylko przez przypadek się zorientowała bo tak było w kilku wypisach...
U nas dzisiaj w miarę spokojny dzień, ale po tym jak Antoś dostawał to mleko modyfikowane przez 12h (bebilon) często bolał Go brzuszek i miał problem z kupką ale już się normuje
Kurcze dziewczyny co się dzieje na tym świecie masakra z tym całkowitym zakazem aborcji, chociaż jestem przeciwniczką usuwania ZDROWEGO płodu to to co się dzieje mnie przeraża. Niedługo dojdzie do tego, że kobieta która poroni będzie przesłuchiwana - brzmi śmiesznie, ale do tego to chyba dąży
 
reklama
Mnie.od rana okropnie boli głowa: ( już 3 apap wzięłam, bo nie daje rady. ta pogoda chyba taka okrutna jest.
Teraz spaliśmy z synkiem, aż 3h,boję się pomyśleć teraz o której młody pójdzie spać
 
Do góry