reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ciekawa jestem jak z tymi zaleceniami witaminy K bedzie u nas. O tyle trzeba uwazac, ze i D i K to witaminy rozpuszczalne w tluszczach i mozna je przez to przedawkowac, bo w przypadku wit rozp w wodzie nadmiar po prostu usuwany jest z moczem.

Antus bo u nas zawsze ze skrajnosci w skrajnosc... Najbardziej absurdalna sytuacja dla mnie - jesli w ogole rozwazaja zakaz aborcji w przypadku kiedy ciaza moze doprowadzic do smierci matki. Temat rzeka, nawet nie chce o tym wszystkim myslec bo zaczynam sie denerwowac.
 
reklama
Antus - to widzisz wychodzi na to ze u nas w szczecinie w ksiazeczki wbijaja kiedy kontrola u jakiego lekarza
Leze sobie u mamy a mama poszla z corka do lidla i na plac zabaw. Maz nas zabierze ok 20.30 jak bedzie z meczu wracal
A i mama mi kupila kilka rzeczy dla maluszka:)
 
Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

Link do: Ankieta

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam
 
Dziewczyny udało się:-)
Marcelinka, 3650g, 56 cm, 8/10 pkt, ur o 20.05

Poród sn, dosyc ciężki, prawie 7h, podali mi 4 dawki znieczulenia, ktore znieczulalo tylko lewą stronę, po prawej wszystko czułam... Plus piąta dawka przy szyciu.

Najedlismy się trochę stracha bo mała przez jakies 2-3 min nie oddychala. Koniec koncow ma odjete pkt za skórę i napięcie.
Jeszcze się z nią nie widziałam bo musi być póki co pod lampami.
25b655c24bd18187d556d984e7abfcfc.jpg
 
Alunia gratulacje! Najwazniejsze ze coreczka jest po drugiej stronie brzucha :) oby jak najszybciej do Ciebie wrocila po lampach;)
 
reklama
Do góry