reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Margaretka@ no co Ty, mi w ciąży do tej pory wiecznie zimno 😃 a tak ogólnie to ja zawsze muszę mieć nogi przykryte by zasnąć. I nawet w lato mogę spać pod grubą kołdra 😉

@Martxx1 wiesz co, to ja na wsi mieszkam to faktycznie nie wiem gdzie Ty się chowasz :p Zupę paprykowa jadłam z thermomixa i mi średnio podeszła.
Ej kurde ja też na wsi, ale nie mam magicznego termomixu 😪
 
Ja mam magiczny lidlomix😅 liczy się, czy to takie małomiasteczkowe? 😁
Paprykę uwielbiam, ale zupa krem z papryki już brzmi źle 🤭 co innego meksykańska z papryką!
Ja też uwielbiam paprykę , ale z kolei kiedyś robiłam pastę paprykową na kanapki i powiem szczerze, że szału nie było :p
 
reklama
A ja nawet jak latem sobie leżę to muszę być kocykiem nakryta. No tak mam że bez tego to się źle czuje jak nic mnie nie opatula, jakbym naga byla. Nie wyobrażam sobie leżeć i się czymś choć troszkę nie nakryc
Rozumiem Cie doskonale, bo ja zakryta pod szuje jestem puchowa kołdra - całą bo mój jak na mnie patrzy to jeszcze bardziej mu gorąco i leży tylko w slipach i się śmieje 🙂 a jak zdarza mi się nawet ubrać skarpetki na noc to rano już ich nie mam bo w nocy mi je ściąga nogami 🤣
Ogólnie to ja zawsze byłam zmarzluchem i w ciąży nic mi nie minęło.
 
Do góry