iwonkablaz
Fanka BB :)
Dzien dobry
Lady widze mały ruch więc chyba muszisz sprawdzic liste obecnosci ;-)
Ja narazie do chodzików byłam nastowiana raczej anty (ale u mnie to nic nie wiadomo ze zmianą zdania
) poniewac niby troche na nóżki źle wpływa a moja Natalka jest narażona na płaskostopie (po mamie i tacie) a poza tym mamy juz tak zawalony pokoj tymi wszystkimi rzeczami Natalki że już nie byłoby gdzie tym chodzikiem śmigać 
Kasieńka - to faktycznie dużo tych budzeń, mała ewedontnie domaga sie pocyckania, tak bylo od zawsze? U mnie kilka nocek takich sie zdarzało ale nie non stop
Lady widze mały ruch więc chyba muszisz sprawdzic liste obecnosci ;-)
Ja narazie do chodzików byłam nastowiana raczej anty (ale u mnie to nic nie wiadomo ze zmianą zdania
) poniewac niby troche na nóżki źle wpływa a moja Natalka jest narażona na płaskostopie (po mamie i tacie) a poza tym mamy juz tak zawalony pokoj tymi wszystkimi rzeczami Natalki że już nie byłoby gdzie tym chodzikiem śmigać 
Kasieńka - to faktycznie dużo tych budzeń, mała ewedontnie domaga sie pocyckania, tak bylo od zawsze? U mnie kilka nocek takich sie zdarzało ale nie non stop




, a wlasciwie jego czesci
, glowa sie w podloge walnal
, ale co mu probuje zabrac to sie wscieka
, ja nie mam pomyslu
:-)
.