reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

NiaNia miałam usg 4 sierpnia czyli 3 tygodnie po zapłodnieniu i Pani doktor powiedziała, że przyszłam za wcześnie. Co prawda potwierdziła ciążę, bo pęcherzyk ciążowy był już widoczny, ale zleciła badania krwii w celu 100% pewności :-) I oczywiście pozytywne :tak: :rofl2: :-) Teraz jak pójdę, to powiedziała, że już będzie słychać i widać bijące serduszko, zaczątki nóżek, główkę, paluszki u rączek... :-) Po prostu nie mogę się doczekać :-) No i poda bardziej precyzyjny termin porodu :tak:

No i ja też objawów zbytnio nie mam... Troszkę bardziej senna jestem, delikatne nudności no i oczywiście nastrój płaczliwy... Czyli w normie ;-)
Pozdrawiam Kwietnióweczki :-)

:-D:-D:-D co my mamy z tym płaczem :-p:-p:happy2:

No to fajnie:-) Czyli USG bedziemy mieć w podobnym czasie :-p
 
reklama
NiaNia Usg mam 31 sierpnia. A Ty ??
A płaczę z byle powodu... :-D Ale już zdążyłam się przyzwyczaić ;-)
No i wiek ciążowy też mamy podobny :-) Tylko, że mi niektóre kalkulatory (np.BB) liczą, że to już 7 tydzień, a na suwaczku 6 tc... :-D A na tym etapie tydzień to dużo :tak: Ale mam nadzieję, że po Usg wszystko się wyjaśni!!!!! Czy Tobie też tak liczą ??

Dziewczynki Kwietnióweczki piszcie co tam u Was :tak:


Pozdrawiam !!!!!!!!!!!

Ja mam 28 sierpnia :cool2::cool: wiec bede pierwsza(jesli doczekam, bo teraz mam obsesję, ze coś się stanie:sorry2::ninja:..)
Mi tez te kalkulatoy jakoś bez sensu liczą. Wg BB mam o tydzień więcej :-pi przyznam, ze bardzo mi to pasuje :rofl:, a pokazuje sie na suwczku o tydzień mniej :nerd:

A tez beczę choć to w nie moim stylu:ninja2: ( ja zwykle krzyczę:happy2::dull:) i wkurza mnie mój mąż hehe :-p:oo::happy::wink:
 
Silka - no bo 6 tygodni i dwa dni to już siódmy tydzień tak oficjalnie :tak: Zresztą, ważne żeby dzidzia była zdrowa, a nie domyślanie się ile on dokładnie ma dni :rofl2:

Na USG idę w czwartek, lekarz powiedział, ze będzie już widać kropka. Więc czekam do czwartku.

Byłam dzisiaj załatwić lekarza medycyny pracy o wpis do książeczki. Chciałam to już dzisiaj załatwić, a tu mnie koleżanka z pracy straszy, że jak w piątek skończę to będzie ok:zawstydzona/y:. Ale poszłam, zapłaciłam i kazano mi iść do lekarza. Bardzo miła pani doktor jak się dowiedziała, ze jestem w ciąży, to stwierdziła, że ona mnie już badaniami nie będzie męczyć,:-D bo i tak w ciąży się ich narobię i z marszu podbiła mi książeczkę, bez jakichkolwiek badań,:tak: chociaż poszłam w okularach, okuliste mi darowała, pobieranie krwi też, ekg i inne również. Normalnie szok, wpisała tylko, że "praca bez obciążeń" :rofl2:

Po obiedzie mnie coś przegoniło, nie wiem, strułam się czymś, czy jak, bo ciągle biegam tam gdzie król chadzał samotnie. Ale na szczęście nie rzuciło mi się na żołądek, bo wtedy bym chyba wskoczyła pod samochód :sick: Idę się położyć, może choć trochę mi przejdzie.


Spokojnego wieczoru :tak:
 
Jeju! Gratuluje Kwietniówkom 2008! Juz tak zleciało??? Ja to samo przeżywalam dwa :szok: lata temu. Spokojnej ciąży życzę i trzymam kciuki! Za wszystkie ujawnione już i za ta, które mam nadzieję się tu wkrótce pojawią... ;-) Coś mam przeczucie, że w kwietniu będę tu często zaglądać, bo czytam sobie tu i tam i widzę, że sporo znajomych ników może tu zagości. :tak: uziaki dla Kropek i Kropków!
 
Witaj Renatko :-)

A ja mam dzisiaj doła, bo zawaliłam egzamin na uczelni. Więc dorwałam lody i mam nadzieje że się po nich nie pochoruje :-(
 
WITAM WSZYSTKIE KWIETNIÓWECZKI 2008 I SERDECZNIE GRATULUJE!!!!
ŻYCZE CUDOWNYCH JUŻ 8 MIESIĘCY CIĄŻY I WSZYSTKIEGO DOBREGO :-)

Życzy mama kwietniowa 2007 :-);-):-)

ps. będe czasami do was zagladała jak nie macie nic przeciwko oczywiście bo tak miło będzie powspominac :-)
Hana - witaj ;-)
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)

Przeszłam dzisiaj samą siebie ( po raz kolejny;-)) Spałam do 13:30 :szok: Nigdy, ale to nigdy tak długo nie spałam:no: :-p
Chanel, Renata79 witajcie wśród Nas :-) Super, że coraz Nas więcej
Shiraaine super, że tak Ci się szybciutko udało u lekarza Medycyny Pracy :-) Daj znać jak Usg i czy Twój Kropeczek już widoczny był :tak: Dzięki za wyjaśnienie z tymi tygodniami ciąży i oczywiście masz rację, że zdrowie liczy się najbardziej :tak:

Dziękujemy za życzenia mamom Kwietniowym 2006 i 2007 :tak: Zaglądajcie do Nas :-) Śliczne te wasze dzieciaczki. :tak:
Niania nie myśl, że coś pójdzie nie tak!! Na pewno będzie dobrze i 28 sierpnia zobaczysz na Usg swoje maleństwo!! :tak::-) Co do płaczliwego nastroju, to ja też zwykle taka nie jestem, ale czytałam, że w ciąży to normalka ;-)
Ps. Mnie też mój facet wkurza ;-) :-D:happy2::rofl2:
Ślicznego masz synka!! Serio... Napatrzeć się na Niego nie mogę...:-) Przystojniak;-)
 
Do góry