reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

:-) I ja witam bardzo serdecznie Kwietnioweczki 2008 - jestem kolejna kwietniowka 2007......Jejku ależ to zlecialo szybko, ja rok temu o tym czasie jeszcze nie wiedzialam ze malenstwo zamieszkalo w moim brzuszku:happy2:


Zycze Wam wszystkiego dobrego, spokojnych kolejnych miesiecy ciąży, porodów łatwych i szybkich (do tego nie spieszcie sie zbytnio;-)) - po prostu rozkoszujcie sie tym wyjątkowym czasem - naprawde wiele cudownych chwil przed Wami. Juz nie moge sie doczekac ogladania Waszych rosnacych brzuszków i kruszynek na USG.:-)


I niech dobre aniołki czuwają nad Waszymi maleństwami
Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam cieplutko :-)
 
reklama
Witam bardzo serdecznie kwietniowe mamusie i wszystkie pozostale!jestem nowa na stronce i musze powiedziec ze baaardzo mi sie podoba!wszystkie jestescie rewelacyjne i to takie super ze tak sie wspieracie!Ja tez bede kwietniowa mamusią 2008 i jestem z tego powodu naprawde szczesliwa. Chyba czuje sie jak wiekszosc z WAS czyli zmeczona, troszke obolała, no i te mdlosci...a przez to brak apetytu.Poza tym mieszkam i pracuje w Anglii no i jeszcze szefowi nic nie powiedzialm...pozdrawiam goraco! Buziaczki!:happy:
 
Witajcie kwietniówki 2008!!! Ja zostałam mamą w kwietniu tego roku.
Gratuluję Wam wszystkim i życzę samych wspaniałych dni. Pozdrawiam:-):-):-)
 
Witam kwietniówki :-) ja miałam byc majówką'2007,a wyszlam na kwietniówkę'2007,ale staramy się o rodzeństwo dla Marianki i albo do Was dołączę,albo do majówek :-) spokojnych miesięcy ciąży,łatwych porodów i zdrowych dzieciaczków :-D
 
Czesc, to znowu ja :-p

Zaczyna sie tu robic wesoło :rofl2:

Dziękujemy bardzo za życzenia wszystkich mamus kwietniowych z poprzednich lat :tak: Zagladajcie do nas kiedy tylko chcecie:-)

Hej Dziewczynki :-)

Przeszłam dzisiaj samą siebie ( po raz kolejny;-)) Spałam do 13:30 :szok: Nigdy, ale to nigdy tak długo nie spałam:no: :-p
Chanel, Renata79 witajcie wśród Nas :-) Super, że coraz Nas więcej
Shiraaine super, że tak Ci się szybciutko udało u lekarza Medycyny Pracy :-) Daj znać jak Usg i czy Twój Kropeczek już widoczny był :tak: Dzięki za wyjaśnienie z tymi tygodniami ciąży i oczywiście masz rację, że zdrowie liczy się najbardziej :tak:

Dziękujemy za życzenia mamom Kwietniowym 2006 i 2007 :tak: Zaglądajcie do Nas :-) Śliczne te wasze dzieciaczki. :tak:
Niania nie myśl, że coś pójdzie nie tak!! Na pewno będzie dobrze i 28 sierpnia zobaczysz na Usg swoje maleństwo!! :tak::-) Co do płaczliwego nastroju, to ja też zwykle taka nie jestem, ale czytałam, że w ciąży to normalka ;-)
Ps. Mnie też mój facet wkurza ;-) :-D:happy2::rofl2:
Ślicznego masz synka!! Serio... Napatrzeć się na Niego nie mogę...:-) Przystojniak;-)

Silka do 13.30 :szok::szok::szok: Ale Ci super. To sa własnie uroki pierwszej ciązy :tak: Ja juz mam Maksa, który budzi się koło 7 rano wiec szans na wielkie wyspanie nie ma :sorry2: Choć w sumie teraz śpię juz od 22 wiec nei jest źle :-p
Poza tym jak wstaje rano to jest taki usmiechnięty i ładniutki, ze nawet senność Ci przechodzi:rofl2:

Wiem, ze nie mozna się martwić i być czarnowidzem...Musze tylko doczekac na pierwsze usg a potem juz bedzie lżej..:eek::sorry2:

I oczywiscie dziekuje za wszytskie komplementy dla Maxa :-p;-)
 
Silka - USG przełożone na 20.15. Zasłabłam dzisiaj w pracy, rozmawiałam już lekarzem, wypisze mi dzisiaj zwolnienie, prawdopodobnie od dzisiaj na cały przyszły tydzień. Zobaczymy jeszcze. Jak na razie czuję się fatalnie, ale możliwe że to przez tą pogodę. Jest mi za gorąco i dlatego jest mi słabo. Albo dostałam udaru od upałów.

Tak więc od dzisiaj się byczę. Jeszcze tylko USG i reszta tygodnia wolna. Chyba że mi zleci badania.

Idę spać, bo jestem padnięta.
 
to może i ja sie nieśmiało dopiszę
termin na 5 kwietnia, dziś miałam wizyte pierwsza u gina i usg, widac juz fasolkę i malutkie bijace serduszko,
dopisuje sie nieśmiało, bo w kwietnki poroniłam i teraz jestem pełan obaw i niepokojów, pewnie koło 12 tygodnia dopiero troszke odsapne
 
Boli mnie żołądek i jest mi niedobrze :baffled: i mam wrazenie, ze wysadziło mi brzuch :eek:

Czesc mamanadii :-) Witaj w klubie kwietniówek pełnych obaw :tak: Ja tez się boje okropnie i tez czekam na 13 tydzień :sorry2:

Jak Twoje samopoczucie ?
 
Shiraaine odpoczywaj jak najwiecej :tak:

Jeju tak własnie pomyslałam, ze moze ja mam blizniaki ?:crazy: tak mi tezn brzuch przed chwilą wysadziło...:nerd:
Chyba zaczną mi się lada dzień mdłości....:crazy:
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamy i również dołączam do waszego grona.
Wstępny termin wyliczyłam na 12 kwietnia, ale na USG jeszcze nie byłam. To będzie mój pierwszy dzidziuś więc tak naprawdę nie wiem kiedy jest najlepszy moment na pierwsze USG. Naczytałam się żeby nie iść za wcześnie więc jeszcze sie wstrzymuję.
 
Do góry