reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

mamanadii - Gin przy okazji potwierdził, ze mój suwaczek nie kłamie, a po za tym jak sprzęt jest dobry, to i serduszko w 6 tygodniu można zobaczyć :tak: Ja poroniłam w marcu i panicznie się bałam, ze coś będzie nie tak, ale jak wczoraj zobaczyłam to maleństwo i jego bijące serduszko, to chyba zaczęłam wierzyć w cuda :tak:

Będzie dobrze, nie ma innego wyjścia ;-)
 
reklama
Witajcie Kwietnióweczki :-)

Shiraaine cieszę się, że w końcu myślisz pozytywnie !!!! Ja też już się w swoje spodenki nie mieszczę... Właściwie na siłe dopiełabym się, ale po co maluszka uciskać ??
Jutro mam wesele kuzyna i żadnej kreacji jeszcze nie mam... Chyba coś kupię jutro. :-D
Jak z nastrojem u Was dzisiaj ?? Mnie dzisiaj chce się płakać... Z byle powodu... :zawstydzona/y: :sick: I tak sobie myślę, że może zakupy poprawią mi nastrój :tak: Wiecie może czy we wczesnej ciąży można paznokcie robić ?? Chodzi mi o akrylowe ?? Czytałam, że niby tak, ale trzeba maseczkę założyć. Wiecie coś na ten temat ?? Bo ja dzisiaj wieczorkiem chciałabym sobie zrobić :tak: i tak do końca przekonana nie jestem czy ten zapach i pył nie zaszkodzi dziecku

Pozdrawiam wszystkie Kwietnióweczki !!!!!!!!
 
Czesc Kwietnioweczki:-)

Silka jak jeszcze nie zaczelas pazurkow robic to polecam ci zelowe i nie dlatego ze akryl jest szkodliwy tylko w naszym stanie:happy2: 2 godziny smrodu akrylem moze dac sie we znaki:tak:. Milej robotki;-)

Shiraaine ty sie nie wyglupiaj z tym omdlewaniem;-), odpoczywaj jak najwiecej co bys sile zagladac tu miala:tak:

No i juz myslalam ze to tylko mi garderoba sie kurczy bo gdzie w 5 tyg. a jednak...:-D, wiecie ze wstyd sie przyznac ale ja po 5 latach wszyyystko zapomnialam i tak sie czuje jakbym w 1 ciazy byla:crazy:, no ale coz:rofl2:

Gorace pozdrowienia dla Was wszystkich
 
Renatka - no niestety, ale już nie omdlewam (tak często) za to mam kłucie w sercu i płucach. Chyba wyprawa do lekarza wkrótce będzie, bo mnie to męczy :-( I pewnie dzidzie też :-(

Silka - a ja przez to mulenie schudłam teraz i spodenki które sobie kupiłam są na mnie za duże :laugh2: i ze mnie spadają :laugh2::cool2:

Miłego dnia życzę :tak:
 
Hej jestem i ja :cool2:
Nadal mdłości nie mam :cool: wiec jest dobrze:tak:
Jest dziś taka ładan pogoda, kusi mnie hamak w ogródku ale boje sie wychodzic na słonce... W poprzedniej ciązy miałam okropne plamy na buzi które wyszły mi jak byłam na słońcu. Znikły po półtora roku!!:szok: smarowane dodatkowo róznymi specyfikami na wybielenie. Cisze, ze sie w tej ciazy w sumie ominie mnie lato, bo słonca kocham i pewnie bym sobie nie mogła podarowac :-p

Ja paznokcie akrylowe robiłam w pierwszej ciązy. Farbowałam tez włosy. Dziecko zdrowe :tak:

Mam dziś ochote na pomidorową. Ide gotować :-p
A tak w ogole to ciagle jem słodycze:shocked2: W poprzedniej ciazy z kolei tylko ogorki kiszone...:cool:
 
Juz sie pogubiłam i nie wiem czy powinnam pisac na kwietnióweczkach 2008 czy na kwiecień 2008 ?:baffled:

Tak czy inaczej - ale mnie dziś okropnie brzuch bolał w nocy :sick: Myślałam, ze to koniec :-( Dzis nadal go czuje, boli:sorry2:
pocieszcie mnie i powiedzcie, ze macie tak samo :-(
 
Witaj NiaNia ja jestem ze styczniowek i jesli cie bardzo bolal to moze jedz na izbe przyjec bo lepiej nie bagatelizowac tego, nie chce cie straszyc ale jesli cie naprawde bardzo boli to lepirj jedz i to sprawdz a napewno bedziesz spokojniejsza
 
Witaj NiaNia ja jestem ze styczniowek i jesli cie bardzo bolal to moze jedz na izbe przyjec bo lepiej nie bagatelizowac tego, nie chce cie straszyc ale jesli cie naprawde bardzo boli to lepirj jedz i to sprawdz a napewno bedziesz spokojniejsza

Dzięki Mili.
Narazie jest ok. Az tak bardzo mnie nie bolał, wiec dlatego nie pojechalam. Taki mocniejszy ból jak na @.
Teraz troche mnie boli, ale bylismy na zakupach i chyba sie po prostu zmęczyłam. Mój lekarz powiedział, ze macica rośnie i pewnie dlatego boli :sorry2:
 
niania - mnie tak bolal brzuch na poczatku poprzedniej ciazy (pamietam, ze panikowalam, ze to wyrostek, bo bolalo tylko z prawe strony). byl to taki, tepy ciagnacy bol.
w zeszlym tygodniu tez zaczelo mnie bolec, szczegolnie pod koniec dnia pracy. nie byl to bol nieznosny, ale byl nieprzyjemny. w czwartek wieczorem poszlam zrobic siusiu i zobaczylam na papierze krpelke jasnoczerwonej krwi. pojechalam do szpitala. zrobili mi usg (od zewnatrz, bo transwaginalnych sie tu nie poleca ciezarnym). serduszka nie bylo jeszcze widac, ale w sumie nie dziwota, bo mnie sie zdaje, ze to za wczesnie. dostalam 3 dni zwolnienia, ktore w calosci przespalam (no, prawie) i juz nic sie nie dzieje, zadnych plamien, a od wczoraj i brzuch nie boli. dzis wracam do pracy i troche sie boje... a w przyszla niedziele lecimy do polski na urlop i tez mam nadzije, ze mnie ta podroz nie zmeczy za bardzo. w piatek ide jeszcze raz do szpitala na usg i zobaczymy, czy bedzie widac cos wiecej.
trzymajcie sie dziewczyny...
 
reklama
Witam Was dziewczynki ,ale ten czas leci-już są kwietniówki 2008.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy.
Dbajcie o siebie i Wasze maleństwa.
Pozdrawiam.:-D:-D:-D
 
Do góry