reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam
jestem wrześniowa mamą z 2005:-)
a teraz będe kwietniową 2008:tak:
bardzo sie cieszę mojego odmiennego stanu bardzo przezywam te ciąże normalnie szok jakby była pierwsza:szok:
troche pamietam jeszcze niby:zawstydzona/y: ale jestem pochłónięta moim Kubusiem który jest jak rakieta albo petarda i mam mało czasu żeby zastanawiać sie nad mymi dolegliwościami...
Ale myslę że jak pierwsza ciąża przeszła raczej bez zakłóceń to i druga pójdzie jak po maśle;-)
pozdrawiam
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
Ale fajnie, ze nas juz coraz wiecej:tak:
Widzę, ze sporo mamuś z 2005. To chyba takie naturalne, ze po takim czasie od pierwszego porodu przychodzi ochota na nastpnego dzidziusia :-p Cieszę się:-)

oj zrobił się bałagan dwa te samę wątki może w jednym zmienić podtytuł np. o dolegliwościqch jakie nas męczą - będziemy sobie doradzały jak je pokonać?

Aniu dobry pomysł :tak: Umiesz to zrobić ?
Moze jakiś administrator nas czyta ? i nam pomoże ?:-p

Witam
jestem wrześniowa mamą z 2005:-)
a teraz będe kwietniową 2008:tak:
bardzo sie cieszę mojego odmiennego stanu bardzo przezywam te ciąże normalnie szok jakby była pierwsza:szok:
troche pamietam jeszcze niby:zawstydzona/y: ale jestem pochłónięta moim Kubusiem który jest jak rakieta albo petarda i mam mało czasu żeby zastanawiać sie nad mymi dolegliwościami...
Ale myslę że jak pierwsza ciąża przeszła raczej bez zakłóceń to i druga pójdzie jak po maśle;-)
pozdrawiam

Czesc Izis :-) A ja to Cię chyba kojarzę :-p Znam Melanie z wrzesniówek 2005:cool: :tak::tak::tak:
 
Witam, mam termin na 9 kwietnia jeste to moja trzecia ciaza , mam dwie cory Martyna 13 lat i Julcia 8 lat , jestem z Wroclawia a obecnie mieszkam Irlandi . Dziewczyny poszukuje adresu i tel. do gabinetu dr. Pawluka z Wroclawia. Pozdrawiam przyszle kwietniowe i nie tylko kwietniowe mamy Kasia.
 
Czesc moj termin to 4 kwietnia 2008!wow juz sie nie moge doczekac chociaz troche sie boje....:)
A co do bolu brzuszka to ja tak mialam przez pierwsze 6 tygodni-bolal mnie ok 3 raz w nocy i czasem w ciagu dni.Pomagalo gdy polozylam sie na plecach pod ciepla kolderka i koniecznie sie rozluznilam. Acha pytalam sie lekarza i powiedzial ze to normalne bo od pierwszych tygodni nasze cialo sie zmienia, takze nie martw sie!
MOje bole brzuszka w zasadzie przeszly-w nocy jest super tylko ciagu dnia czasami czuje takie napiecie, ktore po 10 min przechodzi.Dobrze ze mam prace siedzaca:):-)
 
Hej Kwietnióweczki !!!!!!!!!! Daaaaawno mnie tutaj nie było...
W sobotę wyjechaliśmy na wesele :-) Dobrze się czułam... potańczyłam... Super było...
A dzisiaj ZDAŁAM egzamin na prawko!!! Za pierwszym razem :-D I właśnie do domku wróciłam i jakąś falchę by się wypiło, a tutaj niestety ;-):cool: Soczek trzeba pić ;-)

NiaNia jak się czujesz ?? Brzuszek jeszcze boli ?? Mam nadzieję, że już ok!! Ja też mam już widoczny brzuch i nawet dzisiaj kupiłam swoją pierwszą ciążową spódniczkę :cool:
Witajcie nowoprzybyłe mamusie Kwietniowe 2008!!!!!!!!

A jak reszta Kwietnióweczek ??
Podrawiam!!!
 
Renata Shiraaine No i pazurki zrobiłam... Żelowe :tak: :-D
Pani tipserka takie mi poleciła i powiedziała, że rzeczywiście mogę źle się czuć po 2 godzinach siedzenia w smrodzie akrylu ;-):tak: Ja spódniczkę ciążową dziś kupiłam :-) miejsca jest jeszcze dużo na brzuszek ( a już widać )więc trochę ponoszę :-)

Jak się czujecie ??

Pozdrawiam
 
Silka - miło, że ty jedna miło spędziłaś weekend. :tak: To jak będziesz mogła to pochwal się pazurkami ;-) Ja miałam sobie robić, ale hoduję naturalne, mniej zachodu i pieniędzy :-D A ja siedzę na L4 i czuję się coraz gorzej. Dzisiaj udał mi się siąść do kompa i trochę poczytać. Są spore szanse że wyląduję w szpitalu niestety, bo nie mam siły nic zrobić, w tym niestety jeść. Ciągle mi niedobrze i dlatego jem coraz mniej. Moje słoneczko o mnie bardzo dba, siedzi przy mnie, robi mi jedzonko, a ja leże, bo nie mam na nic innego siły. :-( Odwodniłam się i boję się o maluszka. :zawstydzona/y: Odezwę się jak poczuję się odrobinę lepiej.

Trzymajcie się kwietniówki :tak:;-)
 
reklama
Dołączm do Was dziewczyny. W ubiegłym tygodniu zrobiłam test, a dziś lekarz potwierdził. Termin 20 KWIETNIA 2008. Baaaardzo, baaaardzo się cieszę ale też trochę boję. Mój synek ma dopiero pół roczku. Czy któraś z was ma teraz maleńkie dziecko?
 
Do góry