reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kochane,
Cos mi nie idzie zalaczanie likow.
Chcialam kontynuowac nasza sesje ogladania zdjec Dzieciaczkow w roznych fazach ciazy...

Sprobojcie skopiowac ten link ponizej na nowej stronie.
Facynujace fotki oraz ciekawe opisy.
Rozw
 
reklama
LadyLajla, fajnie że choć trochę się pozbierałaś w tej sytuacji.Trzymam za Ciebie kciuki!

Saminko, życzę Ci dużo zdrówka Biedaczko!

Efunia, jak film?

Pozdrawiam
 
Dzień dobry:)
Słonko wstało a wy nie:tak:
No ja rozumiem, że weekend, że nikogo nie ma.
Ja cały dzień wczoraj u prawie-teściowej.
No ale dzisiaj. Nikogo nie ma. A już prawie 10:-)
Pobudka. :laugh2:
 
Hej Masiek,
Niestety ostatnio z obecnością Kwietnióweczek raczej słabo.
W związku z tym biedny człowiek musi pracować w pracy:tak:;-):-)
 
Witam serdecznie kwietnóweczki 2008!
jestem świeżynką na tym forum więc narazie będę się przyglądać i dużo pytać ,póki co to wiem że moje malenśtwo to również kwietnióweczka lub kwietnióweczek:-D
 
Silko,
Bardzo się cieszę,że już wszystko ok u Ciebie. Biedactwo, mogę sobie jedynie wyobrazić jak bardzo przeżyłaś to co się działo u Was.
Uważaj na siebie i bardzo o siebie dbaj!
Pozdrawiam Cię serdecznie i ściskam.
Buziaki

Mysza325
Witaj w naszym gronie! Czuj się jak u siebie!:-D
 
Dziekuję za mile przyjęcie.....!
a tak wogóle to mam wielkiego stracha zwłaszcza dziś ...wizyta u lekarza ...a wyniki nie za dobre .buuuuuuuuuuuuu......mam nadzieję że z moim milusińskim wszystko ok! ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy.........
 
No to Silka podaj lapke u mnie podobne jak u Ciebie tyle tylko ze mi sie zrobil krwik podkosmowkowy i biore duphaston i musze lezec i nici z pracy ale to maly klopot bo i tak juz mi sie nie chcialo pracowac , Ja przezylam istna gehenne z tymi Irlandzkimi lekarzami do tego stopnia ze moj malozonek mnie zawiozl do Dublina do polskiej ginki , bo inaczej te konowaly niedouczone wykonczyli by mojeg malego Ktosia ale juz jest dobrze czuje sie swetnie i Ktosiek tez wierzga po moim brzuchu....No to co teraz Ciotak Silka lezemy w lozeczku :-Dtyle naszego:-D
 
reklama
Do góry