reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Iwonka
Rewelacja syncio...no siostrzyczka też cudna!!! Gratulacje raz jeszcze :-)

Ada
zdrówka i dla Was

Madziujka
a jak u Was?

:happy::happy::happy:
 
hej:)
niewiem czy mnie tu ktos jeszcze pamieta... oprócz Ady;-)
Ruda na kolki sa dobre kropelki Bobotic kupisz w kazdej aptece i mozna je stosowac o ile sie nie myle od 28dnia zycia:tak: u Michalka pomagaly po chwili byla ulga i koniec płaczu:tak:

Iwonko;-) ale cie wymecza:no: ale co za debilni lekarze.... wszedzie mowia ze tylko z daty ostatniej miesiaczki biora termin porodu bo z usg wiadomo sie roznia bo jedne dzieci sa wieksze i wtedy wczesniejsza data a inne mniejsze i wtedy wychodzi pozniejsza data.... zycze szybkiego rozwiazania i zebys juz tulliła swego synka w ramionach;-):tak:

Hej

Wrociłamn zaraz pustki zażegnamy bo Lajla wrocila hahaha:) co tam u was jeju maly srocik i wdrazam sie:)

Ale ciekawa jestem jak wasze dzieci juz wygladaja jakie osiagniecie postepy kurcze az ie wierze z emnie az tyle u Was nie bylo nie gniewajacie sie mialam jakis tam swoj swiat.....

Całuski dla kazdej z osobna:)
Ej, a to co... ?? Powrót Żywych Trupów ?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No to i ja powracam, a co... :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pamiętacie mnie laski ?
Chyba tylko Ada :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
U Nas jest gicior, Alan zdrowy silny, duuuuży chłopak :tak: Z resztą możecie same zobaczyć w podpisie.
Iwonka, Gratulacje synusia !
 
SILUNIA toś zabłysła:-D:-Dpowrót żywych trupów:-D:-Dwariatka....a skąd wracasz??:-D:-D

AGUŚ no i nawzajem zdrówka:-D będziem se wysyłać zdrówka to może nasze dzieciaki szybciej wyzdrowieją:-D
 
reklama
Do góry