reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej!
melduję się cała i zdrowa po wypadzie weekendowym. oczywiście milion stron do nadrobienia i nie dam rady, przeczytałam ostatnie dwie i widzę temat na czasie, czyli jedzenie :-) oj, lubię... i sporo nowych mamuś - witam wszystkie serdecznie. Dobrej nocki!
 
cześć dziewczyny :-)
długo mnie nie było, a tu produkcja pełną parą idzie ;-) Basia nam się pochorowała i jedynie podczytywałam z telefonu, a wieczorami już padałam... dzisiaj w końcu usiadłam i mogę na spokojnie poczytać i coś napisać :tak:

witam wszystkie nowe mamy :-)

co do noszenia - ja mam właśnie małą Basię, a że jest mała, to ją noszę ;-) ale dużo nosiłam prędzej, teraz staram sę bardzo ograniczać, a Basia uwielbia biegać sama :tak:

odn kosmetyków - ja smarowałam się w poprzedniej ciąży kosmetykami Pharmaceris M, dostałam, bardzo fajne i szybko się wchłaniają :tak: smarowałam się regularnie i rozstępów żadnych nie mam, ale czy to ich zasługa - trudno powiedzieć ;-)

odn witamin - ja biorę Pregna DHA, tak co drugi dzień, ale głównie zależnie od tego, co jem :tak: jeśli jem wzorowo ;-) to nie biorę, żeby nie było przewitaminowania. ale czasem mam dzień na kebaba, lody i inne zdrowe kąski - to wtedy tak ;-)

dobra, chwilowo tyle - zaraz doczytam i może zdążę dopisać ;-)
 
Kerna mnie od kawy tez odrzucilo w ciagu jednego dnia. A wczesniej uwielbialam. Jedyne co mi wchodzi to woda z sokiem malinowym albo sama woda ale zimna.
Kasia, moja Laura juz nie jest taka mala bo 12 kg ale jeszcze ja podnosze. Oczywiscie staram sie jak najmniej ale czasem musze.
Doliores wspolczuje przygody z kfc :/ ja nie jadlam fastfoodow juz z 10 lat ale w piatek tak mnie wzielo ze polecialam sobie o 11 rano cheesburgera wszamac. Ale mi nie bardzo smakowal wiec dzis juz domowe burgery na kolacje z mezem wcinalismy :)
Uciekam spac. Dobranoc dziewczyny!
 
reklama
Izavarsovie, byłam kilka raz we Francji i zakochałam się w tym kraju, moi teściowie niedawno się tam przeprowadzili,mam nadzieję że i ja będę miała kiedyś te okazję :-) chociaż póki co mój francuski to taki baaardzo początkujący :-D
 
Do góry