reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia no trudno, czasem wytrzymać sie po prostu nie da. Grunt to sobie nie wyrzucąc i nie zadręczać bo i tak to nic nie zmieni.
Szałwią próbuj, moze fakt, nie wiem czy można ale picnie bedziesz tylko płukać w końcu.
Szkoda że propolisu nie macie tam..u nas to było jedyne lekarstwo które leczyło niemalze wszsytko. Mama też miała etap kończenia z antybiotykami, zastrzykami i psikała nam tym syfem kilka razy dziennie, a to piekło i płakalismy zawsze przy tych zabiegach ale zawsze udawało się wyzdrowieć tylko na tym :tak:

Doliores kurczę to zielony jest? U mnie na monitorze jakby z brązem, szaroscią zmieszany..

Ahhh i ja na wieczór już odpadam.
Skończyłam szyć zamówienia, wysłałam i narazie mam spokój, Ale szczerze mówiąc to nawet siły na siedzenie przy maszynie nie mam :confused2: niedobrze, bo firmemam miesiąc niecały i chociaż na ZUS pasuje zarobić :-p

My z M zabieramy sięza leczo na zimę, narosło mi sporo pomidorów i cukinii i musimy wykorzystać jak najszybciej bo pomidory już siepsują
Ale głównie to M robi, ja tylko dyryguję ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co szyjesz?
Nam pomidory nie poszły ale cukinii mamy tyle ze hooo. Bedzie ratatouille na zimę ;)

Ja kawy nie pije od początków pierwszej ciazy. Wole herbatke.

A na gardlo woda z solą lub sodą ;)
 
a czyjęciuszki, pościele ,podusie, zabawki, różne takie co tylko się uda, teraz mam zamóienie na taka girlandę z proporczykami, śliniaczki,,kocyki itditp

A mi w momecie odrzuciło kawę ;-) nie mam nic do gadania heh. Pierwszy dzień mdłości i od razu kawa poszła do zlewu..a tak uwielbiałam sobie popijać..mój luksus na cały dzień ehhh teraz nawet rooibos z cytrynączy bez nie podchodzi..mam ciagle błoto w buzi...bleee :baffled:
 
Ja kawowa w ogóle nie jestem, pije za to dużo herbat. Niestety, uwielbiam bardzo mocne czarne herbaty, wiec musze się z nimi dość ograniczać.

Dostałam cukinię od mamy, ale nie mam na nią w ogóle pomysłu. Co można ciekawego i smacznego z niej przygotować oprócz leczo? Do kuchni mam dwie lewe ręce, wiec chętnie przyjmę jakieś łatwe przepisy ;-). Zanim się dzidziuś urodzi musze się nieco podszkolić...
 
Hehe to tak jak ja ;) masz linka do mojego fb nad suwaczkami ;)

A z cukiniiii mozna pycha rzeczy robic. Ja najbardziej lubie na parze z czosnkiem, albo zupę krem z cebulką i kasza jaglaną, albo placki (jak ziemniaczane) :D
 
placki cukiniowe pycha

ja lubie tez miesko (najlepiej drob bo delikatny smak) duszone z cukinia i cebula w sosie smietanowtym lub serowym
 
hej dziewczyny, zatrułam się wczoraj kubełkiem kfc-ostrym i dziś od 5 nie pytajcie ale to był dramat, dalej zresztą
od razu wiedziałam, że to żołądek i jelita a nie dzidzia także byłam spokojna o ile można być spokojnym latając do wc co chwila i zwijając się z bóli

pomogła dopiero cola, bo chyba nic innego nie można c bym miała akurat w domu

kerna masakra te infekcje, cytomegalie, toxo nawet ne wiadomo kiedy można to złapać :/

karolina hej

asiulka z tego co wiem to ibuprom nie jest wskazany bo.. coś tam :p ale powód jakiś byl

dygotka hej

mile no to && za wizyte ja oby do środy :-) i liczę bardzi na usg!

Myla to może podejdź na 1 wizytę do kogoś innego ?
1 wizyte juz miałam, tylko bez usg, ona jest zdania ze usg nie potrzebne i rbi dopiero w 12 tc. A zeby isc spejalnie teraz do innego na usg to z mojej strony ok ale z moim nie wygram, on stwierdzi że jestem narwana i tylko bym kasa szastała niepotrzebnie...w ogólnie to chyba kur..cy przez niego dostane tak mnie drażni ostatnio :wściekła/y:

tabasia, to zdrowiej nam tutaj szybko.
Dziewczyny pijecie kawe?
Nie muszę pic kawy, pilam raz na tydzien, dwa... ale teraz tak mi sie chce spac ze Musze bo usnę!!! Dzis wypiłam dwie
 
reklama
Do góry